Translate this page 翻译此页 Preložit tuto stránku Traduire cette page Diese Seite übersetzen Перевести эту страницу
 

Fallout 1 > Inne > Ciekawostki

Fallout 1 kryje w sobie wiele tajemnic. Niektóre są małoznaczące, ale zdarzają się też takie nad którymi długo głowili się najwięksi znawcy F1. A oto ciekawostki:


RĘKA ŚMIERCI

Przysłał: Dac
Kiedy wejdziemy do jednego z obozów Raidersów w stroju Vault Dwellera, jego mieszkańcy, zaczną krzyczeć coś o Rece Śmierci, który wrócił, by ukarać syna. Wygląda na to, że dawniej szefem tej bandy był jeden z poprzedników Vault Dwellera, który wolał zająć się rozbojem, zamiast szukać Water Chipa...BONEYARD

Przysłał: mjutent
Pełna nazwa tego miasta brzmi "L.A. Boneyard" (w polskiej wersji "Gruzy"). Co oznacza skrót "L.A."? Oczywiście, teraz wszystko jasne. Boneyard to pozostałości po dawnym Los Angeles.


BIERZ, ILE CHCESZ

Przysłał: mjutent
Gdy wykonacie zadanie dla gangu Blades (Ostrz) w Boneyard (Gruzach), jeden z członków będzie chciał podarować Wam kilka stimpaków i trochę kapsli. Odmówcie, wzrośnie Wasza Karma, a nagrodę i tak dostaniecie. Można tak zrobić jeszcze raz i jeszcze... aż do zdarcia skóry palców na myszce. Z taką ilością medykamentów rozwalenie bazy mutantów nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

HARACZ OD BOB'a

Podesłał: kurzel131
W Złomowie (Junktown) jest niejaki doktor Kostucha. Przyjdź do niego w godzinach roboczych (czyli np o 12:00), pogadaj ze wszystkimi i zejdź na dól. Pogadaj z kolesiem stojącym tam. Zacznij od textu ze Bob Cie przysłał. Potem się zapytaj czy ludzkie mięso jest w tych skrzyniach, czy coś takiego. Następnie, że niby weźmiesz dostawę (w każdym bądź razie chodzi o to, żeby w Hub wziąć potem haracz od Boba, któremu mieliśmy niby dać dostawę). Do tego trzeba mieć Gładka gadkę i mówić Bobowi, że chcesz opłatę, bo w przeciwnym razie nakablujesz policji. Potem znowu zagadaj i wmów mu, że masz większe wydatki (wcześniej zrób save) i chcesz podnieść stawkę. Jeżeli się nie zgodzi to weź drugą opcje (pozostanie przy normalnej cenie). Jeżeli będzie chciał walczyć to wczytaj save. Haracz można ściągać w nieskończoność.
 

Komentarze

Fallout 1 > Inne > Ciekawostki kurzel131 | 18 paź : 01:44
Gość


Odpowiedz
W zlomowie (Junktown) jest niejaki doktor kostucha przyjdz do niego w godzsinach roboczych (czyli np o 12:00) pogadaj ze wszystkimi i zejdz na dul pogadaj z kolesiem stacjonujacym tam. Zacznij od textu ze bob cie przyslal potem sie zapytaj czy ludzkie mieso jest w tych skrzyniach czy cos takiego i potem ze niby wezmiesz dostawe (w kazdym badz razie chodzi o to zeby w The hubb wziasc potem haracz od boba ktoremu mielismy dac dostawe (niby). Do tego trzeba miec teraz gladka gadke i gadac bobowi ze chcesz oplate bo w przeciwnym razie nakablujesz policji o tym, potem znowu zagadaj i wmuw mu ze masz wieksze wydatki (wczesniej zrob save) i chcesz podniesc stawke (daj ta najwyzsza) jezeli powie ci chszan sie albo nie zgodzi sie to wes 2 opcje (ok to pozostanmy przy narmalnej cenie) jezeli bd chcial walczyc to wczytaj save i tak mozna chyba do nieskonczonosci podwyzszac stawke.


Fallout 1 > Inne > Ciekawostki Deat(c)hClaw | 18 paź : 12:37

Komentarze: 205


Odpowiedz
Ano, prawda to. Zapomnielismy o tym napisac. Poprawie orty i dorzuce to do ciekawostek ...


Fallout 1 > Inne > Ciekawostki Wanna-amigo | 15 mar : 16:32
[ Złoty Gekon ]
Komentarze: 48

Zarejestrowany: 14 cze : 16:10
Odpowiedz
1000kapsli za free na poczatku gry? w hubie idziemy do biura pozyczkowego, pozyczamy 200 i od razu oddajemy, potem 400 i oddajemy, potem 600 itd.pozyczamy 1000 i idziemy daaleko. jest problem; nie mozemy sie pokazywac w biurz ( mi naliczyli kare ok 32 000 kapsli:))


Wanna-amigo | 15 mar : 16:37
[ Złoty Gekon ]
Komentarze: 48

Zarejestrowany: 14 cze : 16:10
Odpowiedz
po skonczeniu gry ( podejrzewam ze kazdy wie jak ja kontynuowac po deadzie mistrza i kadzi) na trasie hub-blysk badz gruzy- blysk spotykamy czlowieka ktorytarga rozne smieci. mozna sie go spytac kim jest, co robi itp, ale tez co wie np o hubie,zlomowie itd. odpowiada wtedy: slyszalem ze byl tam atak mutantow czy cos takiego


+ 2 do Luck w Boneyard i Sniper MG_(stary_wyjadacz) | 16 sie : 22:21
Gość


Odpowiedz
W jednym z namiotów, w głównej dzielnicy Boneyard, mieszka gość wróżący z kart. Nie pamiętam dokładnej sekwencji rozmów, ale po dwóch rozmowach udało mi się podnieść swoje szczęście o dwa punkty (musicie poeksperymentować - save/load). Przydaje się, gdy chcemy zrobić postać, która zabija każdego jednym strzałem - na początku gry poświęcamy na szczęście osiem punktów, następne dwa zdobywamy w Boneyard. Potem killujemy mutanty na pustyni, dochodzimy do 24 levelu (albo 21 - nie pamiętam) i wybieramy perka Sniper. Z 10 punktami szczęścia zawsze będziemy zadawali trafienia krytyczne. Do tego jeszcze 2 razy Action Boy i Turboplasma. Efekt? Podczas walki zabijamy od 4 do 6 przeciwników na turę!


Fallout 1 > Inne > Ciekawostki mutek | 07 lip : 16:08
[ Szczur ]
Komentarze: 2

Zarejestrowany: 07 lip : 15:37
Odpowiedz
w gruzach jeśli sami zabijemy regulatorów dostaniemy trochę karmy a mieszkańcy autydium (nie wiem czy to tak się pisze) będą nas bardzo lubić i się cieszyćWyślij komentarz

Temat:
Nick:
Komentarz:


optymalizacja dla FF 3.6, Opera 10, Chrome 6, IE 8 oraz wszystkie wzwyż min. res. 1024x768
grafika obsydian, wykonanie i site copyrights by deat(c)hclaw © 2002-2012
all rights reserved fallout i interplay są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy interplay.
fallout 3 i bethesda są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy bethesda softworks.

Nasza polityka prywatności | Walcz ze spamem! Kliknij tutaj!