Dziesiąte urodziny FC

W końcu nadszedł ten pamiętny dzień, w którym FC kończy dekadę. Przerwaliśmy kilku dyktatorów, jeszcze więcej końców świata i parę ataków na nasze serwery. Przez te dziesięć lat przeistoczyliśmy się z niewielkiej stronki napisanej w Notatniku, w całkiem prężny i poważany serwis falloutowy. Nie lubię pisać kilka razy o tym samym, więc po prostu wkleję tutaj to, co już napisałem na Facebooku…

Dnia 1 listopada 2011 roku serwis Fallout Corner obchodzi dziesiąte urodziny. Tak jest! Już przez dekadę dostarczamy Wam informacji, opisów, solucji i porad związanych z serią Fallout. Uczymy bawiąc, a wszystko ‚by fans for fans’.

Cały Fallout Corner dziękuje Wam za to, że nas odwiedzaliście i mamy nadzieję, że z każdym dniem będzie przybywało Was więcej. Jesteśmy tu tylko dla Was i nikogo innego. Tak dla Was: tych popaprańców, którzy dostrzegają piękno w starych opuszczonych budynkach i osiedlach, dla tych, którzy wycieczkę na pełne niebezpieczeństw Pustkowia uważają za najlepszą rozgrywkę, dla ludzi i mutantów każdego pokroju. Pamiętajcie, ze Fallout to więcej niż gra, rozrywka i kilkaset godzin spędzonych przed komputerem.

Uniwersum Fallout przygotowuje nas na przyszłość i ostrzega przed nami samymi. Musicie wiedzieć, że ludzkość i wojna są nierozłączne, a WOJNA… WOJNA NIGDY SIĘ NIE ZMIENIA…

Mamy nadzieję, że chociaż niektórzy z Was dostrzegli w naszym serwisie coś więcej, niż kilka solucji, trochę materiałów, opowiadań i grafik. Dla Was wszystkich, którzy czują, że z tym światem jest coś nie tak, a czasami jesteście w stanie usłyszeć zew Pustkowi… Fallout Corner to dom… Wasz dom…

Jak mają wyglądać obchody naszych urodzin? Weźcie w ręce piwo lub coś mocniejszego, spotkajcie się z innymi fanami Fallouta, pogadajcie o grze, albo w nią zagrajcie. Wyjdźcie z domu i odwiedźcie pobliską opuszczoną fabrykę. Odwiedzając groby Waszych zmarłych zastanówcie się trochę nad sensem życia i poświęćcie chociaż chwilkę, by oddać hołd tym, którzy polegli i polegną na wojnach. Zastanówcie się nad potęgą atomu i chociaż przez chwilę spróbujcie dostrzec w jakim pięknym świecie żyjemy. Wojna nigdy się nie zmienia… Tak samo ludzka głupota. Kataklizm nuklearny jest nieunikniony. Być może nie nastąpi za naszego życia, ale… nastąpi. Być może nie pozostanie nikt, kto mógłby wspomnieć bądź zapłakać nad światem, który zostanie zniszczony. Dlatego właśnie my powinniśmy to zrobić.

Świętujcie z nami urodziny, bawcie się, wypijcie nasze zdrowie (my wypijemy Wasze), ale też nie zapomnijcie się zastanowić nad wartościami, jakie niesie ze sobą Fallout.

Do zobaczenia na Pustkowiach!

No a na sam koniec przypominam tylko o konkursie zorganizowanym przez nas, by chociaż trochę umilić Wam nasze urodziny. Więcej o konkursie, w newsie poniżej.
Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.