Ważne informacje na temat Hellconu

Organizatorzy Hellconu mają ważne informacje, w którymi powinien zapoznać się każdy, zamierzający wziąć udział w imprezie.

W związku z trudnościami lokalowymi datę musieliśmy przenieść na 8-9 grudnia. Wystartowały też rezerwację na konwent przez stronę www.rezerwix.pl.

Podczas rezerwacji można także dokupić specjalny dodatek za cenę 60 zł. Jest to możliwość wzięcia udziału w evencie paintballowym na znajdującej się niedaleko konwentu hali. Sam budynek jest bardzo duży i bardzo klimatyczny. Pełno rozwalonych samochodów, porozrzucane opony, pozbijane z drewna budynki, a to wszystko na terenie starego dworca pociągowego. Dodatkowo gdzieś na hali ukryty jest paintballowy Browning M2, którym bez problemu skosicie wszystkich wrogów. W cenę 60 zł wliczone jest wypożyczenie stroju, markera, oraz maski. Do tego oczywiście szkolenie BHP i 200 kulek. Kolejne setki można kupować po niskich cenach w okolicach 15 zł. Zabawa będzie w sobotę i czas jej trwania to ok 3 h. Oczywiście przed szkoła będzie zorganizowana zbiórka, by nikt się nie zgubił.

Z innych ciekawych informacji, chcemy przekazać, że salę post-apo przygotuje i udekoruje nam Kawaleria Berg, składająca się głównie z organizatorów konwentu OldTown.

W czasie konwentu odbędzie się też LARP trwający ok. 12 h. W czasie jego trwania będziecie mogli wcielić się w mieszkańców Krypty i zadecydować o dalszych losach schronu.

Więcej informacji oczywiście na naszej stronie www.hellcon.animatsuri.pl

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.