Fallout 3 vs. New Vegas

Ostateczne Starcie – Fallout 3 vs. New Vegas

Wolicie New Vegas od Fallout 3? A może to właśnie produkcja Bethesdy podoba się Wam bardziej od tej, którą stworzyło studio Obsidian?

Macie szansę wyrazić swoją opinię i zdecydować, który z „nowych Falloutów” jest lepszy. Do Ostatecznego Starcia stają: Fallout 3 i Fallout: New Vegas.

Kilka dni temu niektórzy z Was wyrazili swoje opinie na temat obu gier, komentując odpowiednie posty (post dotyczący Fallout 3 i post dotyczący New Vegas). Głosowanie w tym newsie rozstrzygnie spór raz na zawsze.

Fallout 3 czy New Vegas?

  • Fallout 3 (22%, 51 głosów)
  • Fallout: New Vegas (78%, 183 głosów)

Suma głosów: 234

Loading ... Loading ...
Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

9 thoughts to “Ostateczne Starcie – Fallout 3 vs. New Vegas”

  1. Jak dla mnie obie te części były poważną, głęboką i ropiejącą raną na serii Fallouta ale cóż postępu nie da się zatrzymać…. jest wiele spraw które mi się podobały i sporo tych co aż srały na oczy że tak brzydko powiem… Po pierwsze mechanika strzelania… jest tak do bólu zrypana że mi ręce opadają… wspomaganie celowania rodem z konsol…. pociski wylatują z luf broni i latają gdzie chcą… System VATS nie powinien zatrzymywać kompletnie rozgrywki… to tak jakby na wojnie odpalić VATS’a i nagle wszyscy wrogowie czekają sobie spokojnie aż zdecydujesz czy masz ich postrzelić w twarz czy prawą stopę… Optymalizacja gry której nie ma w ogóle… częste crashe i ogólne problemy z działaniem gry… DLC stworzone chyba dobrym kwasie… mówię tu o dodatkach „Mothership Zeta” i „Old World Blues”…. ale przede wszystkim strasznie niski poziom trudności gry… co do tych złych rzeczy można się czepiać cały dzień… ale cóż trzeba przyznać że obie części mają swój unikalny klimacik i można się zatracić na sporo godzin… zresztą jako pierwsze części serii zostały stworzone w 3d na co lata temu miałem cichą nadzieje ^^ Ale do sedna moim faworytem zdecydowanie jest NV ponieważ w porównaniu do 3 stwarza jakieś wyzwanie oraz wielki plusik za tryb Hardcore 😀

  2. Wujcisław jak Fallout 1 i 2 jest kichą to co Ty tu robisz? To są pierwsze i najlepsze części tej serii gier, gdyby nie one nie powstało by coś takiego jak Fallout 3 lub New Vegas czy Fallout 4, może zrobili by coś postapo ale nie w takim klimacie 🙂 #Team_Fallout_1_&_2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.