Good Loot - Fallout 4

Good Loot – falloutowe gadżety na muve.pl

Cenega ruszyła z nową ofertą skierowaną do gadżeciarzy. Znajdują się w niej również przedmioty związane z Falloutem. Do tej pory można je było kupić w oficjalnym sklepie Bethesdy, co wiązało się z wysokimi opłatami za wysyłkę z USA. Teraz można nabywać te gadżety w Polsce. Poniżej oficjalny news:

Z przyjemnością informujemy o starcie projektu Good Loot, który skierowany jest do gadżeciarzy, „geeków” i fanów najbardziej kultowych marek popkultury.

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Star Wars, czy Warhammer. A to tylko przedsmak tego co czeka! Już niedługo w ofercie Good Loot pojawią się kolejne legendarne marki. Tworząc nowe kolekcje koszulek, bluz, toreb, czapek, skarpet, kubków, portfeli, breloków, pasków i innych akcesoriów, chcemy uważnie wsłuchiwać się w głos klientów, by każdy z produktów był unikalny i wyjątkowy, tak jak unikalne i wyjątkowe są uniwersa, które tak wszyscy lubimy.

Warto zaznaczyć, że w Good Loot, poza klasyczną ofertą gadżetów i ubrań kultowych marek popukultury, będą oferowane linie specjalne produktów niedostępnych nigdzie indziej na świecie. Na start, taką wyjątkową, unikatową linią są wysokiej jakości produkty ze świata Warhammer zaprojektowane specjalnie dla marki Good Loot. Warhammer Fantasy Battle oraz Warhammer 40.000 to obecnie najpopularniejsze na świecie figurkowe systemy bitewne, w które od lat zagrywają się fani klimatów fantasy i SF. Wysoka jakość wykonania figurek tworzących armie dowodzone przez każdego z graczy oraz ogromne bogactwo uniwersów Warhammera sprawiły, że przez lata gry te urosły do rangi kultowych. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się poświęcić im pierwszą dedykowaną linię produktów Good Loot.

Zarówno oferta klasyczna, jak i linie specjalne będą cały czas rozwijane. Produkty Good Loot dostępne są wyłącznie w sieciach Media Markt i Saturn (w wybranych sklepach) oraz w muve.pl.
Na stronie GoodLoot.pl znaleźć można adresy sklepów oraz zawsze pełen i aktualny katalog produktów dostępnych w ofercie.

Więcej na:

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Jeden komentarz na temat “Good Loot – falloutowe gadżety na muve.pl”

  1. Eee, tam. Wolę nosić koszulkę ze zdobytą niegdyś naszywką fallout-corner w kształcie kapsla, niż przepłacać kasę za chińszczyznę z pretensjonalnie wielkim vault boyem. Za małymi naszywkami stoi siła polskiego community, a wielkość wizerunku symbolu serii na obecnie oferowanych koszulkach symbolizuje wielkość upadku serii Fallout. Jeśli ktoś o Fallout: Tactics mówi „spin-off”, to co można powiedzieć o F4* w stosunku do F1 i F2?
    _________________________________
    *) – he, he – pisząc F4 ciut za długo przytrzymałem klawisz Shift. I jak myślicie, co wyszło?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.