Fallout of Nevada

Poradnik do Fallout: Nevada

Bardzo mnie cieszy, gdy fani robią coś dla innych fanów. Kiedyś głównie na takiej działalności opierała się scena Fallout. Z czasem ten rodzaj “poświęcenia” trochę zanikł, ale na szczęście nadal są porządni gracze.

“Od fana dla fanów” – taka idea przyświecała Stormerowi, gdy pisał swój Poradnik do Fallout: Nevada (lub Fallout of Nevada – sami twórcy moda używają obu nazw). Wiele tygodni ciężkiej pracy zaowocowało 225 stronami tekstu. Teraz mamy przyjemność przekazać jego dzieło w Wasze ręce.

W poradniku przygotowanym przez Stormera znajdziecie szczegółowe opisy zadań, ale też wskazówki dotyczące samej rozgrywki. Można śmiało powiedzieć, że jest to poradnik w starym stylu. Kiedyś, gdy dostęp do internetu nie był taki powszechny, pisało się poradniki stanowiące zwartą całość. Wystarczyło sobie takie opracowanie pobrać i później można było z niego korzystać, jak ze ściągawki. Tutaj mamy do czynienia z czymś podobnym.

Jeśli planujecie zagrać w Nevadę i poczujecie się zagubieni, śmiało sięgajcie po poradnik. A jeżeli już graliście w Nevadę, też warto się z nim zaznajomić. Na pewno odkryjecie dzięki niemu kilka ciekawych niuansów, o których nie wiedzieliście. Już nie przedłużając: poradnik w formacie PDF pobierzecie klikając poniższy przycisk.

Poradnik do Fallout: Nevada
Poradnik do Fallout: Nevada
poradnik-fallout-nevada.pdf
Version: 1.0
2.1 MiB
7013 Downloads
Szczegóły

Przy okazji przypominam, że Fallout: Nevada to modyfikacja do Fallout 2. Mod jest obecnie tłumaczony przez studentów UMCS i naszą ekipę. Polska wersja powinna być dostępna niedługo.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

8 thoughts to “Poradnik do Fallout: Nevada”

  1. Doceniam pracę włożoną w to, ale beznadziejny jest ten poradnik. Za kilka dni przerobię go tak, żeby dla każdego był jasny, przejrzysty i przede wszystkim czytelny. Podeślę Adminowi. Pozdro.

  2. To ja siedzę z translatorem i krok po krok tłumaczę na koślawy angielski z rosyjskiego, a tutaj mamy takie złoto 😀
    Przyda się, dzięki!

  3. Też mi się na pierwszy rzut oka wydawało ze ten poradnik to jakiś chaos, Ale po jakimś czasie spędzonym w grze okazało się że jest nad wyraz czytelny i drobiazgowy. Bez niego bym często błądził po mapie. Po prostu w grze jest masa questów i tak to wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.