X

Fallout

Fallout jest obowiązkową pozycją dla każdego fana komputerowych RPGów. Gra ta wyznaczyła nowe kierunki i zyskała status legendarnej. Mroczny klimat, postnuklearny krajobraz i świat, w którym każdy dzień jest walką o życie. Fallout to kwintesencja gier fabularnych.

Nasza egzystencja… Podziemna Krypta zasiedlona przez tysiące mieszkańców. Siedzimy w niej od momentu wybuchu, aż do odwołania. Trwa to już prawie 80 lat i na razie nikt nie wie, kiedy ten koszmar się zakończy. Wysyłaliśmy już na zewnątrz wielu zwiadowców, niestety żaden z nich dotąd nie powrócił.

Kilka dni temu nasz system pozyskiwania wody uległ uszkodzeniu. Rozpoczęło się dzielenie pozostałych zapasów, które – wiadomo to już teraz – nie wystarczą nam na długo. Ktoś musi opuścić Kryptę i znaleźć moduł umożliwiający reperację systemu pozyskiwania wody. Ciągnęliśmy losy. Wypadło na mnie…

  • Przenieś się na zdewastowane pustkowie, gdzie czeka na Ciebie ponad 50 zadań, które możesz rozwiązać na wiele sposobów. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób osiągniesz zamierzony cel.
  • Wypróbuj dopracowany system walki oparty na turach oraz opcję precyzyjnego celowania w poszczególne partie ciała przeciwnika. Dzięki temu możesz go zranić, sparaliżować lub oczywiście zabić.
  • Stwórz własną postać lub wybierz jedną z trzech podstawowych: osiłka Maxa, dyplomatę Alberta lub przebiegłą Natalię.
  • Delektuj się wspaniałą interakcją z otoczeniem. Przykładowo jeżeli podczas rozmowy zdenerwujesz kogoś to będzie on wyglądał i zachowywał się jak zdenerwowany. Zapamięta Wasze spotkanie i przy następnej okazji będzie reagował na Ciebie negatywnie. Swoimi wypowiedziami kształtujesz klimat rozmowy i nastawienie rozmówcy.

 

Wymagania sprzętowe
Pentium 90 MHz, 16 MB RAM, 700 MB miejsca na dysku, napęd DVD-ROM 4x, karta dźwiękowa zgodna z DirectX, karta graficzna SVGA zgodna z DirectX. System: Windows 95/98/XP (gry nie były projektowane dla Windows XP i mogą powodować problemy na niektórych konfiguracjach sprzętowych)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.