Ciekawostki

Fallout 1 kryje w sobie wiele tajemnic. Niektóre są małoznaczące, ale zdarzają się też takie nad którymi długo głowili się najwięksi znawcy F1. A oto ciekawostki:

 

RĘKA ŚMIERCI

Ręka ŚmierciPrzysłał: Dac

Kiedy wejdziemy do jednego z obozów Raidersów w stroju Vault Dwellera, jego mieszkańcy, zaczną krzyczeć coś o Rece Śmierci, który wrócił, by ukarać syna. Wygląda na to, że dawniej szefem tej bandy był jeden z poprzedników Vault Dwellera, który wolał zająć się rozbojem, zamiast szukać Water Chipa…

 

BONEYARD

Przysłał: mjutent

Pełna nazwa tego miasta brzmi „L.A. Boneyard” (w polskiej wersji „Gruzy”). Co oznacza skrót „L.A.”? Oczywiście, teraz wszystko jasne. Boneyard to pozostałości po dawnym Los Angeles.

 

BIERZ, ILE CHCESZ

Przysłał: mjutent

Gdy wykonacie zadanie dla gangu Blades (Ostrz) w Boneyard (Gruzach), jeden z członków będzie chciał podarować Wam kilka stimpaków i trochę kapsli. Odmówcie, wzrośnie Wasza Karma, a nagrodę i tak dostaniecie. Można tak zrobić jeszcze raz i jeszcze… aż do zdarcia skóry palców na myszce. Z taką ilością medykamentów rozwalenie bazy mutantów nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

 

HARACZ OD BOB’a

Podesłał: kurzel131

W Złomowie (Junktown) jest niejaki doktor Kostucha. Przyjdź do niego w godzinach roboczych (czyli np o 12:00), pogadaj ze wszystkimi i zejdź na dól. Pogadaj z kolesiem stojącym tam. Zacznij od textu ze Bob Cie przysłał. Potem się zapytaj czy ludzkie mięso jest w tych skrzyniach, czy coś takiego. Następnie, że niby weźmiesz dostawę (w każdym bądź razie chodzi o to, żeby w Hub wziąć potem haracz od Boba, któremu mieliśmy niby dać dostawę). Do tego trzeba mieć Gładka gadkę i mówić Bobowi, że chcesz opłatę, bo w przeciwnym razie nakablujesz policji. Potem znowu zagadaj i wmów mu, że masz większe wydatki (wcześniej zrób save) i chcesz podnieść stawkę. Jeżeli się nie zgodzi to weź drugą opcje (pozostanie przy normalnej cenie). Jeżeli będzie chciał walczyć to wczytaj save. Haracz można ściągać w nieskończoność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.