Głowa państwa

Zadanie otrzymuje się od Hannibala w Świątyni Unii. Ma on ambitny plan, by stworzyć schronienie dla wszystkich niewolników w Pomniku Lincolna. Poprosi gracza, aby udał się tam na zwiad. Najpierw trzeba jednak pomóc Calebowi. Bez niego grupa nigdzie się nie ruszy.

Caleb powinien znajdować się niedaleko. Opowie graczowi o Muzeum Historii, w którym można zdobyć fotografię prezentującą pomnik. Dzięki niej powinien móc go odnowić. Nie pozostaje nic innego, niż wyruszenie do Muzeum. Po wejściu do gmachu, schodzimy do Dolnych Sal. Na tej mapie od razu wchodzimy na górę prawymi schodami i korzystamy z terminalu, by wyłączyć system wieżyczek. Kompas zaprowadzi Cię do części biurowej kompleksu. Tutaj znajduje się plakat z Pomnikiem Lincolna. Wystarczy podążać za kompasem. Doprowadzi on gracza w okolice metalowego biurka, które stoi na piętrze pomieszczenia przypominającego bibliotekę. Plakat wisi na ścianie, nad tym właśnie biurkiem.

Skoro jesteśmy już w pobliżu pomnika, udajmy się do niego. To rzut kamieniem od Muzeum. Na miejscu odkrywamy ciała supermutantów i grupę Łowców niewolników, która przejęła pomnik. Najczęściej gracz zostaje zabrany do ich przywódcy. W innym wypadku otwierają ogień. Podczas rozmowy z przywódcą gangu można wydać zdradzić lokalizację grupy Hannibala i nawet sprzedać mu znaleziony plakat. Oczywiście w takim przypadku Łowcy udadzą się do Świątyni Unii by zabić niewolników.

Jeśli chcesz stąpać dobrą ścieżka, należy zabić wszystkich oprawców, którzy znajdują się na Pomniku. Gdy będą już martwi, można wracać do Świątyni.

W samej Świątyni spędzimy tylko chwilę. Oddajemy plakat Calebowi, a Hannibalowi mówimy, że wszystko jest gotowe. Cała grupa ruszy do pomnika. Potrzebują ok. jednego dnia by dojść na miejsce. Można ich eskortować lub po prostu użyć szybkiej podróży. Jeśli nie ma ich jeszcze we wskazanym miejscu, radzę użyć klawisza 'T’ i odczekać kilkanaście godzin. W końcu powinni wyjść ze starej stacji metra. Hannibal podziękuje graczowi i wręczy schemat Pistoletu Strzałkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.