Fallout 4 concept art #1

Wątek główny

Klejnot wspólnoty

Idź do Diamond City

Zbliżając się do miasta, napotkasz patrole strażników. Są przyjaźnie nastawieni. Nie ma się czego obawiać. Możesz też trafić na wędrownych kupców, więc uzupełnij zapasy, jeśli potrzebujesz. Przed bramą miasta stoi dziennikarka Piper. Wykorzysta cię, by otworzono jej bramę i wpuszczono do środka. Nie broń się, bo tobie to też na rękę. W końcu też chcesz wejść do miasta.

Zdobądź informacje na temat Shauna

Za bramą miasta czeka burmistrz. On i Piper zaczną się sprzeczać i wbrew Twojej woli wciągną w sprawę ciebie. Pojawia się okazja, by zapytać o syna. Jeśli zdasz pomyślnie test na retorykę, burmistrz podpowie ci, u kogo szukać pomocy. Jeśli się nie udało, nie martw się. Zaraz po wejściu do miasta trafisz na pastora Clementsa. Powiedz, że szukasz zaginionego syna. Podczas tej rozmowy również możesz spróbować perswazji. Test jest łatwiejszy, a po jego zaliczeniu dowiesz się, że pomóc ci może prywatny detektyw, Nick Valentine. Jego miejsce pobytu zostanie zapisane w Pip-Boy’u.

Udaj się do agencji detektywistycznej Valentine’a

Agencja znajduje się niedaleko bramy miasta, więc z trafieniem do niej nie powinieneś mieć problemów. Wystarczy iść za wskaźnikiem. Gdy wejdziesz do środka po raz pierwszy, aktywuje się zadanie Droga ku wolności.

W środku nie zastaniesz detektywa. Zamiast niego spotkasz Ellie Perkins, jego sekretarkę. Dowiesz się od niej, że detektyw, który specjalizuje się w poszukiwaniu zaginionych osób, sam zaginął. Zaproponuj pomoc. Możesz spróbować przekonać sekretarkę, by zapłaciła z góry. Jeśli się nie uda, zapłatę dostaniesz po odnalezieniu Nicka.

Zakończenie tego zadania aktywuje następne: Detektyw o stalowym sercu.

2 komentarzy na temat “Wątek główny”

  1. Potrzebuje pomocy w misji droga ku wolności mam udać się do boston common ale tam nie wiem co mam zrobić
    i bo jestem zaraz po misji w której miałem odzyskać chip który jest powiązany z instytutem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.