Fallout 4 concept art #1

Wątek główny

Detektyw o stalowym sercu

Wiemy, że Nick Valentine – jedyna osoba, która może nam pomóc znaleźć syna – zaginął. Ślad prowadzi do miejsca zwanego Strefą walki.

Znajdź Nicka Valentine’a

Wskaźnik ułatwiam nas sprawę i pokazuje, gdzie mamy szukać mężczyznę. Udaj się więc we wskazane miejsce. Twoim celem jest Stacja Park Street. Uważaj, ponieważ w jej okolicach jest jeziorko zamieszkane przez bossa nazwanego Łabędź. Na początku gry walka z nim jest niewskazana.

Po wejściu do Stacji spodziewaj się oporu ze strony czterech członków gangu Chudego Malone’a. Mogą dać się nieźle we znaki. Proponuję wycofać się na górę schodów i rzucać w nich granatami, gdy skryją się za framugą drzwi. Po ich wykończeniu, przeszukaj pomieszczenie i udaj się w kierunku znacznika. Trafisz na schody prowadzące do torów i jeszcze większą grupę Cyngli. Tak jak poprzednio – najlepszą strategią wydaje się pozostanie na górze schodów i wykańczanie ich stamtąd.

Po zejściu ze schodów i pójściu w lewo trafisz na drzwi zamknięte na łatwy zamek. Za nimi jest korytarz na końcu którego znajdziesz parę rupieci i sejf z trudnym zamkiem.

Idziemy dalej za wskaźnikiem, w dół linii metra. Co chwilę będziesz się napotykał na grupki Cyngli. W końcu trafisz na wrota Krypty 114. Tuż przed Wielką Wojną tę stację metra wykupił Vault-Tec i przerobił ją na Kryptę. Wchodź do środka. Przywita cię prawdopodobnie dwóch Cyngli. Po prawej od wejścia będą drzwi do pomieszczenia z dużą ilością medykamentów i terminalem, który zawiera informacje na temat eksperymentu, który odbywał się w tej Krypcie. By kontynuować poszukiwania Nicka musisz wrócić do komory wejściowej i udać się w lewą stronę.

Idź w stronę wskaźnika, schodami w dół. Tam będzie dwóch kolejnych Cyngli i trochę Rad-X. idąc dalej trafisz na drzwi, które trzeba ręcznie otworzyć. Za nimi będą rampy i kolejna grupa Cyngli. Idąc za wskaźnikiem trafisz do pomieszczenia z dziura w podłodze. Nie pozostaje nic innego, jak przez nią skoczyć. Idziemy dalej aż natrafimy na drzwi, które przeniosą ans do kolejnego obszaru, nazwanego Krypta 114 (bo do tej pory ciągle byliśmy w stacji metra…).

W dużej sali spotkasz gangstera o imieniu Dino. Ja go po prostu ubiłem ze snajperki. Po prawej i po lewej masz fontannę, która może posłużyć do uzupełnienia Zdrowia. Gdy podejdziesz do drzwi, które pilnował Dino, usłyszysz głos Nicka.

Uwolnij Nicka Valentine’a

Przeszukaj ciało Dina. Będzie w nim hasło nadzorcy. Za jego pomocą odblokujesz terminal znajdujący się przy drzwiach. Zanim rozpoczniesz rozmowę z Nickiem, weź z biurka figurkę Retoryki i inne ciekawe przedmioty.

Porozmawiaj z Nickiem Valentine’em

Nick jest syntkiem! Bywa. Powiedz mu, czemu go szukałeś. Nick opowie ci o tym, że jego sprawa tutaj okazała się fiaskiem i możecie czym prędzej się stąd wynosić.

Idź za Nickiem Valentine’em

Po prostu idź za detektywem i rozwalaj kolejnych wrogów. Ironicznie wydaje się, że po zwerbowaniu go są oni słabszymi przeciwnikami niż wcześniej.

Nastąpi krótki przystanek, podczas którego Nick otworzy zamknięte drzwi, a później udacie się schodami w górę. Dalsza gra to podążanie za syntkiem i likwidowanie kolejnych przeciwników.

Dotrzecie do kolejnych zamkniętych drzwi. Nick je odblokuje i oznajmi, że gdy przez nie przejdziecie, zrobi się niemiło. Przygotuj się na najgorsze. Na szczęście konflikt nie musi się zakończyć rozlewem krwi. Podczas rozmowy z dziewczyną, która się wywiąże, będzie szansa, by ją przekonać do powrotu do domu. Jeśli to się uda, Chudy Malone puści was wolno. W przeciwnym razie pozostaje walka. jakby sytuacja się nie potoczyła, wyjdziecie z Nickiem na powierzchnię. Zaproponuje ci, byście w sprawie poszukiwań Shauna spotkali się w jego biurze, a zadanie dobiegnie końca.

Następne zadanie to W pogoni za tropem.

2 komentarzy na temat “Wątek główny”

  1. Potrzebuje pomocy w misji droga ku wolności mam udać się do boston common ale tam nie wiem co mam zrobić
    i bo jestem zaraz po misji w której miałem odzyskać chip który jest powiązany z instytutem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.