Bractwo Stali

Zadania Bractwa Stali

Wsparcie ogniowe

W okolicach Lexington Twoje radio odbierze częstotliwość wojskową AF95.

Posłuchaj częstotliwości wojskowej AF95

Wystarczy być w zasięgu nadajnika, otworzyć Pip-Boy’a i wybrać odpowiednią stację. Po odsłuchaniu automatycznego wezwania pomocy, rozpocznie się kolejny etap zadania.

Dotrzyj na posterunek policji w Cambridge

Niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz, posterunek powinien być niedaleko. Inaczej Pip-Boy nie odebrałby sygnału. Dodatkowo położenie posterunku zostanie zaznaczone na mapie, więc trafienie na miejsce nie jest trudne.

W okolicy posterunku musisz zachować ostrożność, kręci się tam wiele zdziczałych ghuli – bądź gotowy!

Pomóż żołnierzom

Posterunek jest atakowany przez hordę ghuli. Za prowizoryczną palisadą broni się oddział Bractwa Stali. Stań u ich boku i rozwalaj każdego ghula, który pojawi się w pobliżu.

Porozmawiaj z Paladynem Densem

Gdy natarcie ghuli zostanie powstrzymane, rozpocznij rozmowę ze wskazanym członkiem Bractwa. Okazuje się, że masz do czynienia z oddziałem zwiadowczym, przysłanym na teren Wspólnoty. Chcieliby wezwać posiłki, ale nadajnik którym dysponują nie ma wystarczającej mocy. Zostaniesz poproszony o pomoc. Jeśli się zgodzisz, aktywuje się zadanie Do broni!, a obecne się zakończy.

10 komentarzy na temat “Zadania Bractwa Stali”

 1. Wykonałem Do broni! i zgodziłem się przystąpić do bractwa, Danse powiedział mi, że zostałem nowicjuszem i mam zgłosić się do skryby Haylen i rycerza Rhysa po zadania, wykonałem po kilka razy Za czystość wspólnoty i Kwatermistrzostwo. Po pierwszym odchaczeniu każdego z nich Semper Invicta zostało wykonane, ale jak potem podjąłem rozmowę z Dansem, to dostałem zadanie Zaginiony patrol.
  Czy stalowy cień i Okres służby pojawią się później?

  1. Cześć. Być może u Ciebie Prydwen, statek powietrzny Bractwa, jeszcze nie przyleciał na teren Wspólnoty. Spróbuj podgonić kilka zadań z wątku głównego. Wydaje mi się, że chodzi o zadanie Dawni znajomi (to jest moment, w którym główne siły Bractwa przybywają do Wspólnoty). Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł to potwierdzić. Zaktualizuje wtedy opis zadania.

   1. I owszem, chodzi o „Dawnych znajomych”. Gdy po zabiciu Kelloga i odczytaniu danych z jego komputera, opuszczamy Fort Hagen, naszym zdumionym oczom ukaże się Prydwen (to chyba jeden z najlepszych momentów fabularnych) i rozpocznie się zadanie „Stalowy cień”.

   2. Jest tak jak piszecie. Po wykonaniu zadania ,,Dawni znajomi” (pojawieniu Prydwen) aktywuje się zadanie ,,Stalowy cień”, jeśli zadanie ,,Zaginiony patrol” zostało już rozpoczęte, to zdać je u paladyna Danse’a możemy dopiero po wykonaniu zadania ,,Bez litości”. Danse odeśle nas do lansjera sierżanta Kellsa. Gdy złożymy raport Kellsowi otrzymamy unikalny Potężny napierśnik pancerza bojowego BS, a zadanie zostanie zakończone. Jeśli wcześniej przekonaliśmy paladyna Brandisa do powrotu w szeregi Bractwa, spotkamy go niedługo na Prydwen. W dowód wdzięczności otrzymamy od niego unikalny pistolet laserowy Specjał Twardziela.
    Jeśli wykonujemy zadanie ,,Zaginiony patrol”, po przylocie Prydwen na teren Wspólnoty, to kiedy zbliżymy się do Instalacji satelitarnej Revere, przebywających tam mutantów mogą pojedynczo atakować latacze bractwa. Kiedy z daleka eliminowałem Supermutantów w trybie ukrycia, pojawiły się dwa takie latacze. Obydwa zostały w efektowny sposób zniszczone, ale kilku żołnierzy Bractwa wcześniej opuściło pokład i walczyło na lądzie. Dzięki temu zostaje tylko kilku mutantów z resztkami HP dla nas. Na terenie lokacji znalazłem jednego martwego rycerza Bractwa w pancerzu wspomaganym [BS II] T-60b, szkieletu nie możemy zabrać, ale komplet elementów tak, choć cześć z nich wymaga naprawy. A szkielet do tego pancerza znajdujemy na jednym z talerzy anty satelitarnej.

  2. Nie przylatuje mi prydwen co mam zrobić zrobiłem japierw zaginiony patrol potem kelloga i robie zadania dla instytutu ale prydwenu nie ma a w porcie lotniczym jest kilka osób z bractwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.