Bractwo Stali

Zadania Bractwa Stali

Okres służby

Jesteś teraz pełnoprawnym członkiem Bractwa Stali. Musisz zapoznać się z kolegami i kadrą dowodzącą. Zadanie to wykonasz na statku powietrznym Bractwa – Prydwen.

Zapoznaj się z rycerzem kapitanem Cade’em

Cade jest lekarzem. Znajdziesz go w ambulatoriom. Zada ci serię ciekawych pytań i na tym zapoznawanie się zakończy. Przy okazji możesz śmiało zabrać z ambulatorium wszystko, co wydaje ci się potrzebne.

Zapoznaj się z prefektem Quinlanem

Wytłumacz mu kim jesteś. Quinlan zacznie się skarżyć na braki w zasobach ludzkich. Jeśli zaoferujesz mu swoją pomoc, oznajmi że jest gotowy wypłacać ci nagrodę za wszystkie dokumenty, które znajdziesz na Pustkowiu. Oczywiście po ich zdobyciu, musisz mu je dostarczyć.

Zapoznaj się z prefekt Ingram

Kobietę znajdziesz w części statku, która pełni rolę warsztatu. Podczas krótkiej rozmowy masz szansę zapytać się o obiecany ci wcześniej pancerz wspomagany. Usłyszysz, że znajduje się on we wnęce trzeciej.

Zapoznaj się z prefektem Teaganem

Ostatnia osoba, którą odwiedzisz to kwatermistrz. Możesz u niego kupować i sprzedawać, ale może ci też zlecać niewielkie zadania, jeśli potrzebujesz zarobić trochę kapsli.

Jeśli porozmawiałeś z całą czwórką, zadanie się zakończy.

10 thoughts to “Zadania Bractwa Stali”

 1. Wykonałem Do broni! i zgodziłem się przystąpić do bractwa, Danse powiedział mi, że zostałem nowicjuszem i mam zgłosić się do skryby Haylen i rycerza Rhysa po zadania, wykonałem po kilka razy Za czystość wspólnoty i Kwatermistrzostwo. Po pierwszym odchaczeniu każdego z nich Semper Invicta zostało wykonane, ale jak potem podjąłem rozmowę z Dansem, to dostałem zadanie Zaginiony patrol.
  Czy stalowy cień i Okres służby pojawią się później?

  1. Cześć. Być może u Ciebie Prydwen, statek powietrzny Bractwa, jeszcze nie przyleciał na teren Wspólnoty. Spróbuj podgonić kilka zadań z wątku głównego. Wydaje mi się, że chodzi o zadanie Dawni znajomi (to jest moment, w którym główne siły Bractwa przybywają do Wspólnoty). Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł to potwierdzić. Zaktualizuje wtedy opis zadania.

   1. I owszem, chodzi o „Dawnych znajomych”. Gdy po zabiciu Kelloga i odczytaniu danych z jego komputera, opuszczamy Fort Hagen, naszym zdumionym oczom ukaże się Prydwen (to chyba jeden z najlepszych momentów fabularnych) i rozpocznie się zadanie „Stalowy cień”.

   2. Jest tak jak piszecie. Po wykonaniu zadania ,,Dawni znajomi” (pojawieniu Prydwen) aktywuje się zadanie ,,Stalowy cień”, jeśli zadanie ,,Zaginiony patrol” zostało już rozpoczęte, to zdać je u paladyna Danse’a możemy dopiero po wykonaniu zadania ,,Bez litości”. Danse odeśle nas do lansjera sierżanta Kellsa. Gdy złożymy raport Kellsowi otrzymamy unikalny Potężny napierśnik pancerza bojowego BS, a zadanie zostanie zakończone. Jeśli wcześniej przekonaliśmy paladyna Brandisa do powrotu w szeregi Bractwa, spotkamy go niedługo na Prydwen. W dowód wdzięczności otrzymamy od niego unikalny pistolet laserowy Specjał Twardziela.
    Jeśli wykonujemy zadanie ,,Zaginiony patrol”, po przylocie Prydwen na teren Wspólnoty, to kiedy zbliżymy się do Instalacji satelitarnej Revere, przebywających tam mutantów mogą pojedynczo atakować latacze bractwa. Kiedy z daleka eliminowałem Supermutantów w trybie ukrycia, pojawiły się dwa takie latacze. Obydwa zostały w efektowny sposób zniszczone, ale kilku żołnierzy Bractwa wcześniej opuściło pokład i walczyło na lądzie. Dzięki temu zostaje tylko kilku mutantów z resztkami HP dla nas. Na terenie lokacji znalazłem jednego martwego rycerza Bractwa w pancerzu wspomaganym [BS II] T-60b, szkieletu nie możemy zabrać, ale komplet elementów tak, choć cześć z nich wymaga naprawy. A szkielet do tego pancerza znajdujemy na jednym z talerzy anty satelitarnej.

  2. Nie przylatuje mi prydwen co mam zrobić zrobiłem japierw zaginiony patrol potem kelloga i robie zadania dla instytutu ale prydwenu nie ma a w porcie lotniczym jest kilka osób z bractwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.