Preston Garvey

Zadania Minutemanów

Żłobek Greentop: Problem z ghulami

Jest to kolejne zadanie typu: pomóż osadzie, by mieszkańcy zostali twoimi sojusznikami.

Żłobek Greentop: Mieszkańcy proszą o pomoc. Porozmawiaj z miejscowymi.

Po przybyciu na miejsce i krótkiej rozmowie z przedstawicielem osadników, dowiesz się, że mają problem z ghulami. Gnieżdżą się one w Ośrodku szkoleniowym Gwardii Narodowej i co jakiś czas kręcą się obok osady, sprawiając problemy.

Ośrodek Szkoleniowy Gwardii Narodowej: Zabij gnieżdżące się w tym miejscu ghule

Na terenie ośrodka musisz uważać na zdziczałe ghule (co nie jest niespodzianką, biorąc pod uwagę cel zadania), liczne miny i wieżyczki. Warto pomyszkować nie tylko ze względu na fanty, ale dlatego, że w kontenerach na zachodnim krańcu kompleksu, znajdziesz pancerz wspomagany! W moim był to model T51, kompletny.

Do środka dostaniesz się przez biuro rekrutacyjne. Oczywiście wejście jest zaznaczone na mapie. Będąc wewnątrz staraj się wypatrywać leżące na podłodze ghule. Dzięki temu, strzałem w głowę, pozbędziesz się ich zanim w ogóle wykonają jakikolwiek ruch. Prawdopodobnie i tak po zabiciu jednego ghula, zaatakuje cię kilkuosobowa grupa, w której będzie jeden legendarny. Tak było w moim przypadku. Jeśli masz problemy z pokonaniem ich, może znaleziony wcześniej pancerz będzie dobrym rozwiązaniem?

Przeszukaj dokładnie cały parter. Oprócz sprzętu (w tym niezłego karabinka) znajdziesz też ciało rycerz Astlin. Aktywuje się wtedy zadanie Zaginiony patrol.

By przejść dalej musisz włamać się do trudnego terminalu. Oczywiście, jeśli posiadasz odpowiedni profit. Jeśli nie potrafisz hakować takich zabezpieczeń, udaj się na piętro. Tam w jednym z biurek jest hasło potrzebne do jego odblokowania.

W koszarach Gwardii Narodowej musisz znów wejść na piętro i tam znaleźć terminal, który otworzy drzwi. By z niego skorzystać użyj hasła znalezionego wcześniej.

Twoim celem jest świecący ghul. To bardzo wymagający wróg, więc pancerz wspomagany naprawdę będzie najlepszą opcją.

Żłobek Greentop: Daj znać mieszkańcom o tym, że ci się powiodło.

Po zabiciu ghula wróć do zleceniodawców i odbierz nagrodę. Oczywiście, żeby zakończyć zadanie musisz jeszcze porozmawiać z Prestonem.

5 thoughts to “Zadania Minutemanów”

  1. Faktycznie, co za kurwa bagienna 🙁 Chciałem się dowiedzieć ile jest misji w temacie do wykonania a się dowiedziałem zakończenia, nosz kurwa, panowie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.