Fallout 4 concept art #3

Zadania poboczne

Jak kamień w wodę

Zadanie aktywujesz w Agencji detektywistycznej Valentine’a. Przeczytaj akta sprawy leżące na biurku.

(Opcjonalne) Zdobądź klucz do domu Earla Sterlinga

Mężczyzna zaginął w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach. Musisz przeszukać jego. By nie wzbudzać podejrzeń, zdobędziemy klucz. Znajdź Wadima, barmana z Rezerwy. Nie powinno to być trudne, bowiem jego pozycję pokazuje wskaźnik. Mężczyzna odda ci klucz bez większych problemów, jeśli powiesz, że szukasz Earla.

Poszukaj śladów w domu Earla Sterlinga

Mając klucz w kieszeni, idź śmiało do domu zaginionego. Możesz zabrać stąd cokolwiek, ale najbardziej cie interesuje paragon za operację. Znajdziesz go za sofą na parterze.

Zbadaj Centrum Megachirurgii

Earl dokonał operacji rekonstrukcji twarzy. Udajemy się do kliniki, szukać dalszych śladów. Porozmawiaj z Doktorem Sun. Pytanie o rachunek jest testem na charyzmę. Nie ważne, czy ci się on uda, czy nie, dowiesz się, że musisz rozmawiać z doktorem Crockerem. Niestety, nie ma go w pobliżu. Za to, za Sunem, zauważysz ślady krwi prowadzące do piwnicy kliniki.

(Opcjonalne) Zdobądź klucz do szpitalnej piwnicy

Klucz możesz zdobyć na kilka sposobów. Wygrywając kilka testów na charyzmę podczas rozmowy, przekupując doktora Suna (100 kapsli) lub okradając do.

Zbadaj szpitalną piwnicę

Mając klucz, możesz bez problemu zejść do piwnicy. Nakryjesz Crockera podczas ćwiartowania ciała Earla. Jeśli zdasz test na charyzmę, doktor zrozumie, co zrobił i popełni samobójstwo. W przeciwnym razie musisz go zabić własnoręcznie.

Porozmawiaj z Ellie

Wróć do Agencji detektywistycznej i powiedz sekretarce, co się wydarzyło. W nagrodę dostaniesz trochę kapsli, a zadanie się zakończy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.