Fallout 4 concept art #3

Zadania poboczne

Nawarzone piwo

W Dobrym Sąsiedztwie, niedaleko hotelu Rexford, spotkasz czarnoskórego mężczyznę o imieniu Rufus Rubins. Rozmowa z nim aktywuje zadanie.

Znajdź maszynę browarniczą

Rufus chce, byś zdobył dla niego miniaturową maszynę browarniczą. Ma się ona znajdować w pobliskiej restauracji. Dokładnie w piwnicy. Miejsce docelowe zostało zaznaczone na mapie, więc udaj się do niego.

Szmaragdowa speluna znajduje się na terytorium zajętym przez bandytów. Zachowaj ostrożność. Po wejściu do środka rozbrój dwie pułapki z puszek. Nie chcesz przecież robić zamieszania. Bandyci są na parterze i na piętrze. Najlepiej najpierw pozbyć się tych na dole, a później wejść na piętro. Natrafisz tam na ich szefa – Melinę. Niezły z niego skurczybyk, niestety nie ma przy sobie żadnego fajnego sprzętu. Ciekawsze rzeczy znajdziesz przeszukując budynek. Zabierz z jego biurka klucz do Szmaragdowej speluny.

Kiedy już pozbędziesz się bandytów, zejdź do piwnicy. Spod ziemi wyskoczy kilka kretoszczurów. Nic trudnego. Maszyna browarnicza to tak naprawdę zmodyfikowany protektron. Po uruchomieniu możesz go odesłać do Rufusa lub zostawić sobie. Jeśli wybierzesz drugą opcję, będziesz mógł wybrać, do której osady ma się udać robot. Robot będzie produkował różne rodzaje alkoholi. Może się uczyć nowych przepisów. Przepisy znajdziesz na holotaśmach w różnych miejscach. Jedna z takich holotaśm znajduje się w Szmaragdowej spelunie, za barem.

Ponieważ obiecaliśmy Rufusowi, że dostanie swoją maszynę, założę na chwilę, że zdecydowałeś się odesłać robota do niego. Robot pójdzie tam na piechotę. Ty możesz użyć opcji szybkiej podróży i na niego poczekać. Kiedy robot doczłapie się już do hotelu, porozmawiaj z nim. Poinformuje cię, że poczeka przed budynkiem, a ty powinieneś poinformować personel hotelu, że się dostarczył. Wejdź do środka, poszukaj Rufusa. Jeśli wcześniej nie wytargowałeś nagrody, teraz masz szansę. Po dobiciu targu wróć do Brominatora i daj mu znać, że może zaczynać pracę. Wejdź za nim, by zobaczyć reakcję personelu i odebrać nagrodę od Rufusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.