Losowe spotkania

GANG KRÓLI

Jeśli posiadasz dobrą reputację we Freeside, możesz liczyć na niewielkie upominki od miejscowego gangu. Gdy pojawisz się na tym obszarze do dłuższej nieobecności, niemalże na pewno, podbiegnie do Ciebie członek Gangu Króli i wręczy trochę kapsli, jedzenie lub niewielką ilość amunicji. Poinformuje Cię, że to wyraz wdzięczności od samego Króla.

 

STRAŻNICY RNK

Może się zdarzyć, że RNK nie będzie darzyła Cię zbytnią sympatią. W takim wypadku spodziewaj się, że na Pustkowiu może podejść do Ciebie mała grupka strażników. Poinformują Cię, że masz szansę zmienić swoje postępowanie, albo znajdą Cię ponownie i wtedy nie będą już tacy mili. Masz trzy dni, by poprawić stosunki z RNK. Jeśli Ci się nie uda, przy następnym spotkaniu strażnicy zaatakują.

 

GANG KAJDANIARZY

Spotkanie może się odbyć tylko, gdy posiadasz negatywną reputację u Kajdaniarzy. Podczas wędrówki podejdzie do Ciebie członek tego gangu i zacznie rozmowę. Nie będzie ona zbyt długa i miła. Po zakończonej wymianie zdań, Kajdaniarz zaatakuje.

 

LEGION CEZARA

Jeśli posiadasz złą reputację pośród Legionu Cezara, w czasie wędrówki może do Ciebie podejść dwóch zabójców. Zanim zaatakują, odbędziecie krótką rozmowę. Zazwyczaj jest ich dwóch.

 

KAPSLE Z GWIAZDKĄ

Gdy znajdziesz swój pierwszy kapsel z gwiazdką, po pewnym czasie podejdzie do Ciebie Malcolm Holmes. Opowie Ci o tym, że sam kiedyś kolekcjonował kapsle i zdradzi ich tajemnicę. Aktywuje się zadanie Legenda Gwiazdy. Mężczyzna posiada w ekwipunku 6 kapsli z gwiazdką.

Kolejne spotkanie dotyczące kapsli następuje później. Niejaki Tomas walczy z szaloną kobietą, która zaatakowała go, by zabrać jego naszyjnik zrobiony z kapsli. W moim przypadku najpierw słyszałem strzały, później podbiegał do mnie przerażony Tomas. Może się jednak zdarzyć, że to kobieta wygra. Naszyjnik składa się z 7 kapsli, a kobieta posiada 2 kolejne.

 

GANG STARUSZEK

To spotkanie ma miejsce tylko, gdy został wybrany profit Dzikie Pustkowia. Podczas spaceru we Freeside zaatakowały mnie staruszki. Każda była ubrana w sukienkę i miały dość zabawne pseudonimy. Starowinki niestety się przeliczyły…

 

RABUŚ Z FREESIDE

Raz na jakiś czas, podczas spaceru po Freeside pojawi się rabuś. Na Twój widok stanie się agresywny i zacznie biec w Twoją stronę. Prawdopodobnie, nim w ogóle zdążysz zareagować, zabiją go Twoi towarzysze. Możesz go spokojnie zabić, bez żadnych konsekwencji.
Po kilku takich atakach spotkanie robi się wręcz wkurzające.

6 komentarzy na temat “Losowe spotkania”

  1. Gdy do mnie przyszedł Legion, to przysłali kilku zabójców, jeden z nich miał supermłot, przez co nie mogłem wychodzić na pustkowia, bo by mnie dorwali. Boone tracił przytomność zawsze na początku walki z nimi. Tylko ED-E jakoś pomagał…

  2. W grze oprucz tych losowych spotkan tu wymienionych jest jeszcze spotkanie WIelkich Chanow – pojawia sie gdy jestesmy ich wrogiem no i grupa ich podobnie jak legion wyrusza za nami by nas zabic ale mało kto wie o tym spotkaniu bo jest zabugowane – nie mozna zaczac z nimi rozmowy a bez tego nie zaatakuja nas ,ale zawsze my mozemy ich zabic. Ja najczesciej takie spotkanie widzialem przy Północnej PRzełęczy i NOvac.

  3. Jeszcze gdy masz złą reputacije na freeside to podejdze do ciebie rabuś. Na początku powie,,Dawaj pieniądze” a w następnym zdaniu,, Przepraszam ja nie wiedziałem że to ty. Prosze nie zabijaj mnie. Mam żone… i dzieci… i zwieżaka. Błagam. ” Można go zabić lub dać mu uciec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.