Atomowe tango Wang Dang

Zadanie otrzymasz od męskiej części bliźniaków Garret, prowadzących kasyno Atomic Wrangler. Musisz znaleźć trzy „osoby” do towarzystwa, dla bardziej zboczonych klientów.

Beatrix Russel

Najpierw zajmiemy się Ghulem-kowbojem. Dokładniej Ghulicą. Znajdziesz ją w Fort Mormon na terenie Freeside. Musisz znaleźć Beatrix Russel. Ta znudzona życiem Ghulica przystanie na Twoją propozycję, jeśli:

  • masz Handel lub Retorykę na poziomie co najmniej 35
  • posiadasz przy sobie butelkę Absyntu.

Stary Ben

Złotoustym mówcą okaże się Stary Ben, który kręci się po Freeside. Do przekonania go potrzebujesz już Handlu na poziomie 50 punktów. Lepiej udać się do Santiago, który powinien się kręcić niedaleko Mick’a i Ralph’a.

Seksbot

Pozostało znalezienie seksbota. Musisz udać się do Cerulean Robotics, na terenie Freeside. W środku czeka na Ciebie kilka Olbrzymich szczurów. Nic wielkiego. Robota uruchomisz za pomocą terminalu. Jeśli masz za małą Naukę, w tym samym pomieszczeniu jest zamknięta szafka. Otwierając jej zamek, uzyskasz dostęp do karty dostępu do terminala.

Zaprogramuj seksbota. Uaktywni się i zaproponuje Ci wypróbowanie jego możliwości. Ja sobie odpuściłem. Odeślij robota do Atomic Wranglera i pójdź tam zdać zadanie.

Jeden komentarz na temat “Atomowe tango Wang Dang”

  1. u mnie jest taki problem z seksbotem że rozszyfrowałem ale nie mogę otworzyć kapsuły nie wyświetla mi się opcja do tego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.