Dead Money (Krwawa Forsa)

FIND COLLAR 14: DEAN DOMINO

Czas znaleźć ostatniego kompana. Trzeba udać się po niego do Residental District. Nie jest to zbyt daleko od fontanny, więc nie powinno być problemów. Zalecam udać się tam z God’em, ze względu na liczne pułapki. Na początek wejdź schodami w górę. Przed nimi leży mina. Na szczycie czeka pułapka z dwóch strzelb. Jeśli masz 45 Naprawy, rozmontuj je – zawsze to dodatkowa broń. Kolejna pułapka z druta przy drzwiach wyjściowych z pokoju. Zejdź po schodach i znów wejdź na górę kolejnymi, które są niedaleko. Pułapka z drutu czeka w progu. W pokoju uważaj na granaty zwisające z sufitu. W rogu, obok kuchenki leży apteczka.
Musisz przejść po kładce do kolejnych drzwi. Na Twojej drodze znajdzie się Ghost Trooper i mina. Uważaj przy wchodzeniu do pomieszczenia. Znajduje się tam pułapka z płyty reagującej na nacisk, strzelby i butli z gazem. Teraz możesz albo zejść na dół i przebiec przez chmurę w stronę Deana, albo przejść do drugiego pokoju i użyć kładek, żeby poruszać się ponad toksycznymi oparami. Gdy przejdziesz ponad obszarem chmury, po prostu zeskocz z kładki na dół.

Teraz droga do Ghula jest już łatwa. By rozpocząć z nim rozmowę, musisz usiąść na krześle. Pamiętaj, by mu nie rozkazywać. Zamiast tego wybieraj kwestie, które zgadzają się z Twoimi zamiarami, ale sugerują mu, że to on rozkazuje Tobie. Przekonaj go do współpracy, a drużyna będzie w komplecie. Można wrócić przed fontannę.

Zebranie wszystkich trzech osób aktywuje trzy kolejne zadania:

12 thoughts to “Dead Money (Krwawa Forsa)”

 1. Mam pytanie odnośnie tego zadania. Ponieważ kiedy wchodzę to tej bramy/klatki z tymi dźwigniami to na początku przemawia Dog. Kiedy klikam na opcje dialogową, że musi on zostac i czekać tu na mój znak, o mówi że potrzebuje jedzenia i na tym koniec. W zadaniu jest napisane że “zmuś Dog’a żeby został…”Co mam robic? Pomożecie? Dzięki z góry!

   1. No dobrze. 1.Ale jakie to mięsko? Radrakana? Jak mu je daje do ekwipunku nic się nie dzieje, a w ciałach tych duchów jest tylko broń (nawet próbowałem przeciągnąć ciała do tej klatki). 2.Jedyna opcja z inteligencją to ta za 6pkt. za którą dostaje jakiegoś perka, a druga opcja to diagram tych dźwigni, ale jak ją odczytam to nic, zero nowych opcji dialogowych. 3.Jak go zamykam w klatce to on zaraz wychodzi i przylatuje do mnie. Nawet komenda “poczekaj tu na mnie” albo “rozejdźmy się”(czy coś takiego) nie działa.
    Może coś się zbugowało, sam nie wiem bo wszystko inne działa 🙁

    1. Ale serio… Czytałeś, opis tego zadania? Przecież tam masz WSZYSTKO opisane.

     1. Musisz mu podać mięso Ludzi-duchów. Najpierw zapytaj, czego potrzebuje, żeby nie być głodnym. Na Twojej mapie pojawią się dwa znaczniki. Idziesz do nich, zabijasz Ludzi-duchów i z ich ciał wyciągasz po kawałku mięsa.

     2. Wyraźnie jest napisane, że potrzebujesz 7 punktów Inteligencji, by użyć opcji dialogowej. Jeśli masz 6 punktów, to po prostu nie pokazuje Ci się odpowiednia kwestia.

     3. Drzwi musisz zamknąć. Ale nie po prostu zatrzasnąć, tylko zablokować. Użyj do tego celu terminala.

     Bardziej szczegółowo się tego nie da opisać.

  1. Mialam to samo. Musisz go zamienic w Goda , czyli puscic mu nagranie tasmy z glosem, ktorego uzyles do wyciagniecia go z posterunku. Tym nagraniem przemieniasz jego osobowosci. Dalej idzie wszystko tak jak powinno.

  1. Kurcze, gościu. Masz wszystko napisane powyżej. Chyba umiesz czytać, nie ? Nie ma bezpiecznego miejsca. Musisz wszystko szybko robić na czas…

 2. Witam. Nie mogę zamkną Elijaha w skarbcu. Wymykam się niezauważony z skarbca. Chowam z kolumna i czekam. Elijah podchodzi do terminala przy drzwiach potem do drzwi iwlancza się alarm a on rzuca jakis teks ze chce go oszukać i ucieka. Mogę go jedynie zabić. Droga sprawa to jak uciec z tymi wszystkimi sztabkami 😛 wazy to 1700kg i nijak nie zdążam sie wygramolić ze schronu przed eksplozja Glowy 😛

 3. dziwne miałem dziś zakończenie tego DLC,wczesniej zabiłem Elijaha,bo już grałem w ten dodatek,ale postanowiłem na nowo zagrać,by go zamknąć w skarbcu,ale dziś nie wiem dlaczego,ale miałem dziwne zakończenie,otóz musiałem podejść do tego termianla,wczytać taśmę Very,później odczytać to i owo i koniec,pokazało mi sie,że kurier został uwieziony itd itd,chyba,ze w opcji dialogowej z Christine nie wybrałem tego,że chodzi oto,aby go zabić,muzszę jeszcze raz go przechodzić,bo zapomniałem zapisać grę w różnych postępach,lipa troche,ale teraz wiem,co i jak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.