Przy ognisku na szlaku

„Przy ognisku na szlaku” to drugie zadanie samouczka, w którym Sunny zleci Ci znalezienie kwiatu Broca i korzenia ksandrowego. Brzmi znajomo? Przypomnijcie sobie Hakunina i Fallout 2!

Korzeń ksandrowy znajdziesz niedaleko starego budynku szkoły w Goodsprings. Przygotuj się na starcie z kilkoma Gigantycznymi modliszkami. Nie są to na szczęście wymagający przeciwnicy. Trzy korzenie rosną niedaleko pnia starego, zwalonego drzewa.

Czas zdobyć kwiatki. W tym celu musisz udać się na miejscowy cmentarz. Znajduje się on niedaleko miejsca, gdzie strzelałeś do butelek. Wystarczy wejść na szczyt wzgórza. Po drodze możesz trafić na Złocistego skorpiona. To już bardziej wymagający przeciwnik, niż Gekony. Uważaj, może Cię zatruć!

Na cmentarzu lata kilka Much mięsnych. Zazwyczaj padają od jednego strzału. Kwiat Broca rośnie przy otwartym grobie. Po zerwaniu go musisz udać się do Sunny, która ma siedzieć przy ognisku. Podążaj więc za wskazaniami kompasu.

Okazuje się, że wrócisz do Źródła Goodsprings. Dziewczyna zaproponuje Ci skorzystanie z ogniska, by wyprodukować proszek leczniczy. Zrób jak kazała. Jak widzisz znasz już całkiem sporo przepisów. Masz jednak składniki tylko na zrobienie proszku leczniczego.

Po wszystkim przewodniczka wytłumaczy Ci pobieżnie system tworzenia przedmiotów i zaproponuje, byś spotkał się z Trudy, która pracuje jako barmanka w saloonie Prospector.

Po dotarciu na miejsce będziesz świadkiem zastraszania Trudy przez mężczyznę w policyjnej kamizelce. Jeśli poczekasz, aż mężczyzna się wyniesie i porozmawiasz z barmanką, ukończysz zadanie Przy ognisku na szlaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.