Zadania Legionu Cezara

[nextpage title=”Veni, vidi, vici” ]

VENI, VIDI, VICI

Zadanie rozpoczyna się po rozmowie z Legatem. Musisz przedrzeć się przez Zaporę Hoovera i zabićGenerała Olivera.
Wyjdź z obozu Legata przez Bramę do Zapory Hoovera. Powoli toruj sobie drogę naprzód, zabijając żołnierzy RNK. Pamiętaj, że razem z Tobą do boju idą Legioniści. Świetnie sobie radzą z oddziałami RNK, więc pozwól im się bawić. Dojdziesz do Punktu kontrolnego Zapory. Przejdź przez niego.

Uważaj na snajpera na wieży. Ściągnij go swoją snajperką, albo pofatyguj się na górę. Musisz dotrzeć doCentrum gości i wejść do środka. Następnie windą na pierwszy poziom Elektrowni. Tam idź przed siebie, aż trafisz do dużej hali z generatorami. Zejdź po schodach na dół i użyj drzwi do poziomu drugiego. W następnej sali schodami na górę o na poziom trzeci. A teraz? Tak jest, na poziom 04.

Uważaj na pułapki i Ciężkozbrojną piechotę. Po drugiej stronie hali znajduje się Gabinet generała. Posiadając 100 Retoryki możesz go przekonać, by się poddał.
Jeśli będziesz musiał walczyć, generał ucieknie na piętro, włączą się pola siłowe, które trzeba ominąć. Na górze uważaj na liczne miny. Są naprawdę groźne. Dobrym pomysłem jest poczekanie, aż powpadają w nie Legioniści i trochę oczyszczą teren. Wejdź po schodach na górę. Przywita Cię generał z obstawą. Musisz zabić go i jego ochronę. Gdy wszyscy będą martwi, możesz wrócić do Legata. Spotkasz go, gdy opuścisz gabinet. Pogratuluje Ci zwycięstwa, a gra dobiegnie końca.

Jeden komentarz na temat “Zadania Legionu Cezara”

  1. no mały problem u mnie wyskoczył,wchodzę do tego pomieszczenia gdzie jest House ,wkładam szton,i piszę,abym wrócił do Cezara,ok,wychodzę,a gostek nie chce mnie puścić,nie mogę wyjść,wrócić tam spowrotem takze nie mogę do windy na dół,zablokowana jest,jedyne wyjście aby wyjść z tego pomieszczenia w Forcie to zabicie w środku 3 legionistów,ale zadanie Oddajcie Cezarowi się nie powiedzie,kazdy będzie na mnie czyhał,chyba,ze ubiorę ubranie legionu,wtedy bezpiecznie mogę chodzić po Forcie,lecz nie zbliżać się do nikogo i nie rozmawiać,bo zaraz mnie wykryją,hmm,już nie wiem co jest grane,nawet nie musiałem wysadzać tych generatorów,tylko wyszedłem i pisało,abym wrócił do Cezara,może źle zrobiłem,że z Housem nie porozmawiałem przed wyjściem,spróbuję jeszcze raz te zadanie wykonać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.