Zadania Pana Tak

[nextpage title=”Dzika karta: Zmiana w zarządzie” ]

DZIKA KARTA: ZMIANA W ZARZĄDZIE

Musisz zabić lub unieszkodliwić Pana House, by Pan Tak mógł przejąć jego sieć informatyczną. Udaj się do kasyna Lucky 38, a następnie windą do apartamentu Pana House. Poszukaj terminalu niedaleko Pana House. Otworzy on ukryte drzwi. W tym momencie wszystkie Securitrony zwrócą się przeciw Tobie, więc czeka Cię walka. Gdy już się z nimi uporasz, użyj kolejnego terminalu, by uruchomić windę. Znajdziesz się w sali, dowodzenia Pana House.
Tutaj znajduje się terminal, który otwiera komorę izolacyjną Pana House. Po otwarciu jej, będziesz mógł odbyć z nim rozmowę. Po zakończonej rozmowie, wróć do terminalu. Dokonaj wyboru – zabicie Pana House, ale pozostawienie go w spokoju. Tak czy siak Pan House umrze po roku w skutek wystawienia jego organizmu na działanie czynników zewnętrznych.

Wracaj do Pana Tak. Powiedz o unieszkodliwieniu House’a. Uda się do Lucky 38. Proces jego połączenia z siecią w kasynie rozpocznie się dopiero, kiedy Ty też udasz się do tego kasyna. Po zakończonym procesie zadania się zakończy.

4 komentarzy na temat “Zadania Pana Tak”

  1. Mam problem z misją Dzika Karta:Zmiana w Zarządzie w Fallout New Vegas
    A mianowicie każą mi zdobyć Platynowy Szton ale nie mohe tego zrobić ponieważ Benny jest u Legionu a ja mam z Legionem popsute stosunki. Co mam zrobić?

  2. A ja mam inny problem. W tej misji wszystko zrobione, ide do Obozu Legata a tam nie ma przejścia z tamą. Zamknięta brama. Securitrony stoją a ja nie moge wejść. Co zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.