Zadania Pana Tak

[nextpage title=”Dzika karta: Ale masz do tego jakieś wsparcie?” ]

DZIKA KARTA: ALE MASZ DO TEGO JAKIEŚ WSPARCIE?

Zadanie bardzo podobne, do jednego z zadań w linii fabularnej Pana House. Dlatego pozwolę sobie skopiować przejście zadania tam opisane.

Musimy użyć Platynowego Sztonu, by otworzyć bunkier na Fortification Hill. Żeby się tam udać, musisz się dostać do Zatoki Cottonwood, której lokalizację dostałeś od Pana House lub posłańca Legionu. Ważne jest, żebyś przed wyruszeniem w drogę spotkał też tego drugiego, bowiem da Ci Znak Cezara, który gwarantuje nietykalność na terenach opanowanych przez Legion.
Jeśli na miejscu zostaniesz zapytany, co tu robisz, po prostu pokaż Znak Cezara, a zostaniesz przepuszczony. Musisz zlokalizować niewielkie molo, a którym będzie czekał Cursor Lucullus, porozmawiaj z nim, by popłynąć w górę rzeki do obozu.
Nie odzyskałeś Sztonu na Stripie? Dostaniesz go tutaj. Wystarczy, że porozmawiasz samym Cezarem. Odda Ci Szton, który zabrał Benny’emu. Cezara znajdziesz idąc cały czas w górę, a później mostem zwodzonym do głównej części obozu.

Ale wracajmy do tego, po co tu przypłynęliśmy. Wejście do bunkra znajduje się w zachodniej części obozu, za namiotem Cezara. Budynek wygląda, jak prostopadłościan, wejście nazywa się Stacja meteorologiczna i pilnuje go straż. By dostać się do środka bez problemu, musisz uzyskać zgodę Cezara. Najłatwiej to osiągniesz zgadzając się wykonać jego zadania. Straż Cię wpuści i oddadzą Ci nawet broń na czas pobytu w kompleksie.
By wejść do podziemnego kompleksu po prostu użyj Sztonu na pobliskiej konsoli. Możesz zechcieć założyć kombinezon ochronny – w środku jest promieniowanie – co jednak odradzam, bowiem roi się tam od robotów strażniczych. Lepiej będzie zażyć Rad-X.
W środku znajdziesz ekran Pana House. Powie Ci, że chce byś dostał się na drugą stronę kompleksu i użył Sztonu, by ulepszyć jego Securitrony. Zgódź się, by nie wywoływać niepotrzebnej afery i móc działać spokojnie.
Jeśli teraz zejdziesz po schodach, naprzeciw nich będzie pomieszczenie w którym znajdziesz Karabin Plazmowy i trochę amunicji, granaty i trzy terminale. Dwa z nich wyłączają Protektrony i wieżyczki. Żeby się do nich włamać potrzeba kolejno 75 i 50 punktów Nauki.
W końcu trafisz do pomieszczenia z kolejną konsolą. Tam wsadź Szton i ulepsz oprogramowanie robotów. Możesz je też zniszczyć, co odradzam, bowiem roboty przydadzą się w ostatecznej bitwie, ale to jest chyba oczywiste.

4 komentarzy na temat “Zadania Pana Tak”

  1. Mam problem z misją Dzika Karta:Zmiana w Zarządzie w Fallout New Vegas
    A mianowicie każą mi zdobyć Platynowy Szton ale nie mohe tego zrobić ponieważ Benny jest u Legionu a ja mam z Legionem popsute stosunki. Co mam zrobić?

  2. A ja mam inny problem. W tej misji wszystko zrobione, ide do Obozu Legata a tam nie ma przejścia z tamą. Zamknięta brama. Securitrony stoją a ja nie moge wejść. Co zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.