Zadania Pana Tak

[nextpage title=”Dzika karta: Ostatnie szlify” ]

DZIKA KARTA: OSTATNIE SZLIFY

Po wykonaniu wszystkich poprzednich zadań, Pan Tak powinien już znajdować się w sieci Pana House. Porozmawiaj z nim, a wytłumaczy Ci, czemu ocalenie prezydenta Kimballa jest ważne i poprosi o umieszczenie modułu w Stacji El Dorado.

Pierwsza część jest opcjonalna. Oczywiście ocalenie prezydenta jest bardziej opłacalne. Jak to zrobić, opisałem w zadaniu Zauważysz, kiedy się wydarzy.

Gdy prezydent będzie już bezpieczny, można się zająć zainstalowaniem modułu. Gdy tylko pojawisz się przed podstacją, podbiegnie do Ciebie żołnierz RNK i poinformuje, że nikogo nie wpuszczają do środka. Możesz tam wejść używając StealthBoy’a albo nosząc ubranie sugerujące, że jesteś członkiem RNK. Możesz je zdobyć np. podczas ochrony prezydenta – ubiór inżyniera, albo pancerz martwego żołnierza RNK się sprawdzą. Możesz też oczywiście zabić strażników i wejść do środka. W środku podejdź do terminalu i wybierz opcję włączenia zasilania.
Wracaj do Pana Tak. Czeka Cię ostatnia bitwa, która sprawi, że Nowe Vegas stanie się miejscem niepodległym, wolnym od RNK i Legionu Cezara. Jeśli zgodzisz się na takie zakończenie, zostaniesz przeniesiony na Zaporę i rozpocznie się ostatnie zadanie.

4 komentarzy na temat “Zadania Pana Tak”

  1. Mam problem z misją Dzika Karta:Zmiana w Zarządzie w Fallout New Vegas
    A mianowicie każą mi zdobyć Platynowy Szton ale nie mohe tego zrobić ponieważ Benny jest u Legionu a ja mam z Legionem popsute stosunki. Co mam zrobić?

  2. A ja mam inny problem. W tej misji wszystko zrobione, ide do Obozu Legata a tam nie ma przejścia z tamą. Zamknięta brama. Securitrony stoją a ja nie moge wejść. Co zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.