Zadania Pana Tak

[nextpage title=”Żadnych bogów, żadnych panów” ]

ŻADNYCH BOGÓW, ŻADNYCH PANÓW

Zaczynasz od pojawienia się na Zaporze Hoovera. Trzeba dostać się do stacji zasilania i zainstalować w niej moduł przekierowujący.
Nie szarżuj samotnie, tylko powoli, ale skutecznie idź przed siebie wzdłuż Zapory, eliminując wrogów. Dotrzesz do wysokiego budynku po prawej. O niego Ci chodzi. Wejdź do środka i zjedź windą do poziomu biurowego. Wejścia do sterowni pilnuje ciężkozbrojna piechota RNK. Jeśli nie posiadasz StealthBoy’a, dzięki któremu możesz przemknąć między nimi niepostrzeżenie, pozostaje Ci użyć siły.
Po zainstalowaniu modułu możesz wybrać jedną z dwóch opcji – uruchomienie armii Securitronów lub zniszczenie Zapory.

Nieważne którą opcję wybierzesz, trzeba będzie jeszcze ręcznie uruchomić elektrownie. Ja polecam oczywiście włączyć armię robotów – niech maszynki zrobią nieco pracy za nas 😉 . Gdy zasilanie zostanie przekierowane, musisz wyjść na zewnątrz.

Idź wzdłuż zapory do obozu Legata. Po drodze będziesz mijał roboty walczące z siłami Legionu. Przejdź przez most po lewej, a później w górę ścieżki. Legat to wymagający przeciwnik. Przygotuj najlepszą broń i medykamenty. Posiadając 100 Retoryki, unikniesz walki z Legatem. Gdy już się nim zajmiesz, trzeba będzie się rozprawić jeszcze z generałem RNK. Tutaj też można użyć Retoryki. Można też rzucić siły RNK na pastwę Securitronów, które szybko się z nimi rozprawią.
Nowe Vegas stało się niepodległe, a Ty ukończyłeś grę.

4 komentarzy na temat “Zadania Pana Tak”

  1. Mam problem z misją Dzika Karta:Zmiana w Zarządzie w Fallout New Vegas
    A mianowicie każą mi zdobyć Platynowy Szton ale nie mohe tego zrobić ponieważ Benny jest u Legionu a ja mam z Legionem popsute stosunki. Co mam zrobić?

  2. A ja mam inny problem. W tej misji wszystko zrobione, ide do Obozu Legata a tam nie ma przejścia z tamą. Zamknięta brama. Securitrony stoją a ja nie moge wejść. Co zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.