Zadania poboczne

KOŁO FORTUNY

W południowo-zachodniej części Camp Searchlight znajdują się resztki kościoła. W rogu znajdzieszklapę, która prowadzi do Magazynu RNK. W środku spotkasz Poszukiwaczy, którym dowodzi Logan. Gdyzapytasz go, jak możesz pomóc, bardzo uprzejmie poprosi, byś poszukał w komputerze informacji na temattego, gdzie znajdują się kombinezony przeciw promieniowaniu.
Komputer jest zabezpieczony przeciętnym hasłem. Sprawdź wszystkie wpisy i ponownie porozmawiaj zLoganem. Zadanie się rozpocznie.

Według danych z terminalu, kombinezony znajdują się w Nipton. Musisz porozmawiać z Boxcars’em.Znajdziesz go w sklepie wielobranżowym. Wyśle Cię do jaskini na północny-wschód od miasta. Jaskinia zukrytymi zapasami jest zamknięta przeciętnym zamkiem. Musisz go otworzyć, żeby kontynuowaćzadanie. W jednej ze skrzyń znajdziesz Paczkę kombinezonów. Można wracać do Logana.

Poszukiwacze ubiorą kombinezony, a Ty dostaniesz klucz. Musicie się udać do pobliskiego Posterunkupolicji. W środku szukaj wszystkiego, co ma w nazwie “RNK”.

  • w jednej z cel, na podłodze leży pistolet maszynowy
  • na biurku w pokoju z dużą ilością komputerów jest pistolet
  • części radio są w jednym z biurek ustawionych w półokrąg i jednym z trzech ustawionych w rogu
  • w pobliskich biurkach są części komputerowe
 • w pomieszczeniu wyglądającym na zbrojownie znajdziesz granatnik i granaty

Po znalezieniu wszystkich rzeczy, porozmawiaj z Loganem. Dostaniesz klucz do Posterunku strażypożarnej. Udaj się tam, mając na uwadze wysoką radiację. W środku znajduje się KrólowaRadskorpionów. Zaatakuje, gdy tylko wejdziesz. Jeśli to wielkie bydle zabije Logana, zadanie się zakończy.

Użyj drzwi prowadzących na piętro budynku. tam musisz ponownie szukać rzeczy RNK. Działaj szybko, bopromieniowanie jest duże.

  • w pierwszym pokoju po prawej znajdziesz części komputerowe w dwóch workach
  • w kuchni na stole leży pistolet
 • w biurze znajdują się dwa granaty i pistolet maszynowy

Oddaj rzeczy Loganowi. Zadanie się zakończy, a Ty zostaniesz zaatakowany. Poszukiwacze widocznie nielubią się dzielić łupami…

3 thoughts to “Zadania poboczne”

 1. Wzywam kelnera by wziął wino lub jedzenie, i gdy ten przychodzi zaczyna się z nim walka? Czy to jest wina towarzyszy czy to, że w dialogach ugadałem się też z Mortim o tym, że mu pomogę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.