Zadania poboczne

OKO ZA OKO

Na zachód od Camp Searchlight spotkasz niewielki oddział RNK, którym dowodzi starszy sierżant Astor. Poprosi Cię o zdobycie danych na temat ruchów wojsk Legionu i podłożenie pluskwy do centrali wZatoce Cottonwood.
Na miejscu dostań się do Kwatery głównej w Cottonwood. Użyj radia stojącego niedaleko wejścia i umieść w nim otrzymaną pluskwę. Jedno z głowy.
Plany dotyczące najazdów Legionu znajdują się w pobliskiej szafce na akta. Drugie polecenie mamy za sobą.
Wyjdź z budynku i obejdź go szukając schodów prowadzących na nadbudówkę. Poczekaj, aż Aureliusz z Phoenix opuści biuro, wejdź do środka i przeszukaj jego biurko. Znajdziesz tam notatkę opisującą ruchy wojsk i Kompensację upadłych – unikalną broń do walki wręcz wykonaną z nieśmiertelników zabitych żołnierzy RNK.

Mamy komplet dokumentów, więc można wracać do Astora. Nagrodą za dostarczenie danych jest 150 kapsli, 500 PD i reputacja RNK.

To jednak nie koniec zadania. Trzeba jeszcze pozbyć się Legionistów stacjonujących w Zatoce. Wracamy więc tam, tym razem z mniej pokojową wizytą. Po zabiciu wszystkich Legionistów, można wrócić do Astora.
Dostaniesz 200 kapsli, 1100 PD i reputację RNK, a zadanie się zakończy.

3 thoughts to “Zadania poboczne”

  1. Wzywam kelnera by wziął wino lub jedzenie, i gdy ten przychodzi zaczyna się z nim walka? Czy to jest wina towarzyszy czy to, że w dialogach ugadałem się też z Mortim o tym, że mu pomogę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.