Znowu w siodle

Samouczek rozpoczyna się w Saloonie, w Goodsprings od rozmowy z Sunny Smiles. By rozpocząć samouczek musisz zgodzić się na to, by pokazała Ci, jak radzić sobie na Pustkowiu. Pierwsze zadanie nosi tytuł „Znów w siodle”.

Strzelanie

Dziewczyna każe Ci spotkać się z nią za Saloonem i wyjdzie. Nie licz jednak na nie wiadomo co – to porządna niewiasta. Znajdziesz ją tam, gdzie się umówiliście. Wystarczy obejść Saloon. Sunny stoi na wzniesieniu. Gdy podejdziesz, dostaniesz od niej Karabin na gryzonie i otrzymasz polecenia zestrzelenia trzech butelek, które stoją na poręczy, przy tylnej ścianie Saloonu.

Znacznie łatwiej będzie je trafić, jeśli przytrzymasz przycisk celowania (domyślnie prawy przycisk myszy). U mnie karabinek znosił nieco na prawo, więc weź poprawkę i zestrzel trzy butelki.

Polowanie

Po wykonaniu tego zadania Sunny zaproponuje Ci wycieczkę do pobliskiego punktu czerpania wody, by rozprawić się z Gekonami, które tam grasują. Oczywiście najlepiej się na to zgodzić. Sunny zacznie biec do wspomnianego wcześniej miejsca. Postaraj się dotrzymać jej kroku.

Gdy będziecie na miejscu, dziewczyna się zatrzyma i poradzi Ci przejść w tryb Skradania. Wystarczy wcisnąć lewy CTRL. Obejdź skałę przy której się zatrzymaliście lewą stroną. Zauważysz studnię na końcu ścieżki prowadzącej wyżej. Gekony zapewne zaatakują. Nie trać zimnej krwi i poślij je do diabłów. Możesz to zrobić przy pomocy Karabinu na gryzonie. Dwa strzały w głowę wystarczą.

Gdy Gekony będą już gryzły piach, przeszukaj ich ciała, by zyskać Skórę gekona – zawsze to trochę dodatkowych kapsli po sprzedaniu.

Wróć do Sunny, pogratuluje Ci udanej roboty i zaproponuje rozprawienie się z Gekonami przy dwóch kolejnych studniach. Znów musisz za nią podążać. Teraz walki są jeszcze łatwiejsze, bowiem pomaga Ci towarzyszka i jej pies. Gdy padnie ostatni Gekon, przy trzeciej studni, porozmawiaj z dziewczyną, a dostaniesz w nagrodę 50 kapsli i propozycję dalszej nauki. Znowu w siodle zostało ukończone.

Jeśli zdecydujesz się kontynuować samouczek, aktywujesz kolejnego questa: Przy ognisku na szlaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.