Towarzysze

Dog/God

Dog/GodPoczątkowo Dog był jednym z elitarnych Mrocznych w armii Mistrza. Po jego upadku udał się na wschód. W końcu dotarł do Sierra Madre, gdzie został zniewolony przez Elijaha. Dog był niezwykle lojalny wobec swojego pana, który wykorzystywał jego schizofrenię. W końcu pod wpływem jego głosu osobowość Doga zaczynała się budzić, podczas gdy God był z powrotem “w klatce”. Dog jest agresywny, ale lojalny wobec Elijaha. Natomiast God spokojny, ale pragnie pozbyć się Elijaha.

xx00e413 (God base ID)
xx001301 (Dog base ID)

Profity towarzysza:

 • W moje ślady [God] Pułapki się nie aktywują, dłużej pozostajesz niewidoczny dla przeciwnika – KOD: xx013b26
 • Wilczy apetyt [Dog] Ludzie duchy nie wracają do życia po śmierci – KOD: xx013b26

Dodatkowe:

 • Łowca duchów [Porozmawiaj z Dogiem ] Ludzie-duchy są bardziej narażeni na rozczłonkowanie się ciała podczas ataku na nich – KOD: xx01039a

Dog/God występuje jedynie w dodatku do Fallout: New Vegas pod tytułem Krwawa Forsa.

 

Dean Domino

Dean DominoDean Domino przed wojną był gwiazdą jazzu. Mieszkał w Nowym Jorku. Koncertował w całych Stanach Zjednoczonych. W momencie gdy przybył aby dać koncert na otwarcie Kasyna Sierra Madre, wybuchła Wielka Wojna. Jednocześnie wraz ze swoją kochanką Verą Keyes, chciał obrobić tamtejszy skarbiec kasyna. Nie wiedział, że właściciel kasyna Frederick Sinclair wybudował dla nich pułapkę. Dean jako jedyny przeżył apokalipsę, ale pod wpływem promieniowania zamienił się w ghula. Przez wiele lat błąkał się uwięziony w Sierra Madre. Gdy Elijah przybył do Sierra Madre, Dean stał się jego więźniem.

Dean Domino base ID: xx0012fe
Dean Domino Ref ID: xx001309

Profity towarzysza:

 • Nieczysty żywot – Chmura zadaje 25% mniej obrażeń – KOD: xx008a2f

Dodatkowe:

 • Martini Sierra Madre [Porozmawiaj z Deanem Domino] Dodaje przepis stworzenia Martini Sierra Madre – KOD: xx01039e

Plakaty z Deanem Domino pojawiają się na całych pustkowiach oraz na ekranie ładowania w Fallout: New Vegas a sam Dean pojawia się w dodatku do gry pod tytułem Krwawa Forsa.

 

Christine Royce

Christine RoyceZanim Christine dotarła na Mojave, została awansowana na Rycerza. Później wraz z częścią braci została wysłana do bunkra w Ukrytej Dolinie. Zaczęła romansować z inną kobietą z Bractwa, Veroniką. Sugerowała jej by razem odeszły, lecz ta nie miała odwagi by to zrobić. Christine winiła za to starszego, Elijaha. Po bitwie o HELIOS Jeden Christine wyruszyła w ślad za Elijahem, który zaginął. Gdy dotarła wraz ze swoim oddziałem do Big Empty, jej oddział został zabity a ona sama dostała się do niewoli. Została przetransportowana do Kasyna Sierra Madre, gdzie Elijah prowadził na niej szereg eksperymentów. Zwiększyło to jej percepcję i inteligencję ale straciła struny głosowe, włosy a jej twarz została oszpecona.

Christine Base ID: xx0012ff
Christine Ref ID: xx001307

Profity towarzysza:

 • Zakłócenia sygnału – Masz 25% więcej czasu do ucieczki od sygnału aktywującego obrożę – KOD: xx008a2e

Dodatkowe:

 • Operator monet [Porozmawiaj z Christine] Daje recepturę na żetony Sierra Madre – KOD: xx01039b

Christine Royce jest wspomniana w Fallout: New Vegas oraz DLC do gry pod tytułem Smutki Starego Świata a występuje jedynie w DLC Krwawa Forsa.

11 thoughts to “Towarzysze”

 1. Ten Raul Alfonso Tejada był robiony jakby na wzór Vica z fallouta 2. On też ciągle gada do nas szefie tyle, że tym razem zamiast wyzwolić go z gildii łowców niewolników wyzwolimy od supermutantów. Ponadto moim zdaniem dziwne jest to, że rex i ed-e mogą dźwigać wyposażenie (gdzie oni w ogole to mieszczą) ? Ale cóż byliby miernymi towarzyszami gdyby nie mogli tego robić

 2. Kochani jak się naprawia sprzęt u Raula? Ciągle mówi o jakiejś swojej chacie gdzie ma narzędzia. Gdzie ona jest?

 3. hmmm,mam lipę,co teraz,jak Raul sam się gdzieś zawieruszył,na mapce go nie widać,gdzie jest,gdy mu kazałem poczekac,po jakiejś tam chwili automatycznie każdy poszedł w swoją stronę,musiałem na nowo iść do tych miejsc,gdzie są towarzysze i ich do siebie przywołać i chodzić z nimi,ale nie mogę znaleźć Raula,byłem na Czarnej Górze i go tam nie ma,a nie mam jeszcze Lucky odblokowanego,aby tam się udał

  1. Możesz zawsze użyć kodów, żeby teleportować się do niego, albo teleportować go do Ciebie. Czasami się zdarza, że postacie wychodzą poza mapę, albo gdzieś utykają i nie da się ich znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.