Strona główna » Rozmowy o serii » Fallout 1 » Polonizacja “Fallout 1 in 2” – Alpha i prośba o pomoc. » Odpowiedz do: Polonizacja “Fallout 1 in 2” – Alpha i prośba o pomoc.
Odpowiedz na: Polonizacja „Fallout 1 in 2” – Alpha i prośba o pomoc.
29 lipca 2022 o 20:04
#10525
Uczestnik
Od 2 lat nikt prawdopodobnie nie zaglądał do stanu modyfikacji, jednak w najbliższym czasie się to zmieni. Ze względu na służbę i obowiązki, sam nie posiadam czasu na przyglądanie się modyfikacji, dlatego liczę na was, fanów; każda pomoc się przyda! 🙂
