Strona główna » Rozmowy o serii » Falloutowe mody » Fallout 1.5: Resurrection » Postęp tłumaczenia Fallout 1.5 » Odpowiedz do: Postęp tłumaczenia Fallout 1.5
Odpowiedz na: Postęp tłumaczenia Fallout 1.5
25 lipca 2016 o 20:21
#5717
Uczestnik
Na pewno jest, zaraz podeślę graficzki
[WTF?! 1. – to jest temat o postępie tłumaczenia. Nie robić offtopu 2. – przecież można było wysłać to na PW… 3. Po to jest opcja edytowania postów, żeby ta sama osoba nie pisała dwóch lub więcej postów po sobie – Szpon] Przepraszam Szponie, następnym razem będę uważał, kupię ci ciastko.
Potrzebujesz plików w BMP, które znajdziesz tutaj.
