Strona główna » Rozmowy o serii » Falloutowe mody » Fallout 1.5: Resurrection » Problemy z przejściem misji – zabicie bandytów w Zaginionym Mieście » Odpowiedz do: Problemy z przejściem misji – zabicie bandytów w Zaginionym Mieście

Odpowiedz na: Problemy z przejściem misji – zabicie bandytów w Zaginionym Mieście

#6423
mazi
Uczestnik

U mnie także imperatorka elisa nie chce gadać ze mną, ciekawe czy daje jakieś zadanie??

Ja pomogłem ghulom, i rozwaliłem wszystkich meksykańców :D, potem zagram drugi raz by zobaczyć co będzie inaczej, a tak po za tym to polecam robić savy, ja praktycznie przed każdym z kim gadam robie save, a nawaliłem już ponad 300savów