Strona główna » Rozmowy o serii » Falloutowe mody » Fallout 1.5: Resurrection » Problemy z przejściem misji – zabicie bandytów w Zaginionym Mieście » Odpowiedz do: Problemy z przejściem misji – zabicie bandytów w Zaginionym Mieście

Odpowiedz na: Problemy z przejściem misji – zabicie bandytów w Zaginionym Mieście

#6428
Szponix
Klucznik

Częste sejwy to reguła, która się sprawdza nie tylko w Fallout 1.5, ale i Jedynce oraz Dwójce 😉 Złotą zasadą jest zrobić sejwa podczas zaraz po wejściu pierwszy raz do jakiegoś miasta i kolejne zapisy robić na innym slocie.