Strona główna » Rozmowy o serii » Fallout: New Vegas » Problem z zapisami. » Odpowiedz do: Problem z zapisami.
Odpowiedz na: Problem z zapisami.
9 lutego 2017 o 19:26
#6925
Uczestnik
Dobra, gra oryginalna, przyjmijmy. Teraz kilka pytań:
1. Masz zainstalowane modyfikacje? Np. na nielimitowaną ilość towarzyszy?
2. Uruchamiasz z poziomu administratora?
3. System operacyjny?
A teraz porada. Po włączeniu gry, włącz najpierw normalny zapis np. z samego początku rozrywki a gdy go załaduje, załaduj zapis który chcesz kontynuować.
