Strona główna » Rozmowy o serii » Fallout 4 » Fallout 4 wyłącza się (PC) » Odpowiedz do: Fallout 4 wyłącza się (PC)

Odpowiedz na: Fallout 4 wyłącza się (PC)

#7994
Ghapek
Uczestnik

Witam mam ten sam problem. Najlepsze jest to iż około miesiąc temu grałem normalnie bez żadnego problemu. Wczoraj chciałem wrócić do dalszej gry a tu nagle w/w problem dodam od razu że przez ten okres nie reinstalowalem gry, jedyne co to zmieniłem grafikę z GTX970 na GTX1080. Próbowałem reinstal gry nic nie dało, dziś instaluje na innej partycji może to coś da. Może jest to wina modow ż których korzystałem( mody z menu gry). Ogólnie odlaczanie Internetu jest uciążliwe. A dodawanie do wyjątków też słabe rozwiązanie. Udało się komuś rozwiązać problem?