Strona główna » Rozmowy o serii » Falloutowe mody » Fallout: Nevada » FALLOUT NEVADA PROBLEMY ZBIORCZE » Odpowiedz do: FALLOUT NEVADA PROBLEMY ZBIORCZE
Odpowiedz na: FALLOUT NEVADA PROBLEMY ZBIORCZE
21 sierpnia 2018 o 08:43
#8471
Uczestnik
ok, kiedy pierwszy raz grałem miałem dziwne urządzenie od jaya, teraz go nie mam, chyba zostało w bazie harwtone (sprawdzę po pracy), przez to fabuła niby nie chce ruszyć dalej, choć powinna gdyż w dzienniku jestem już po strefie 51 i już więcej podpunktów nie dochodzi do „pamięć absolutna”
