Strona główna » Tematy » Rozmowy o serii » Fallout 3 » Błąd z Falloutem sami wiecie jakim

Błąd z Falloutem sami wiecie jakim

Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #7960 Odpowiedz
    Craig Boone
    Uczestnik

    Witajcie, mam problem. Kupiłem Fallout 3 GOTY, i po instalacji(windows 7) i próbie włączenia go, wyskakuje komunikat, że gra nie jest zainstaliowana. MOżecie mi pomóc?

Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Odpowiedz na: Błąd z Falloutem sami wiecie jakim
Twoje informacje: