Save do Fallout 4
- Ten temat ma 0 odpowiedzi, 1 głos, a ostatnio został zaktualizowany 8 lat, 5 miesięcy temu przez .
Witam
Niestety ostatnio musiałem przeinstalować system operacyjny i zapomniałem zostawić zapisów gry. Bardzo dużo w nią grałem i nie chce mi się już grać od nowa. Czy miałby ktoś jakieś zapisy? Ja byłem na etapie końcówki gł.wątku ( miałem dokończyć budowę mecha), poza tym byłem w bractwie stali, byłem aktualnie w dobrych stosunkach z ”Instytutem”. Wykonywałem misje w ”Far Harbor” ( między innymi na odnalezienie Kasumi ). Byłem w ”Nuka World”, ale jeszcze nie zaczynałem tam questów. Jeśli miałby ktoś jakieś zapisy mniej więcej na tym etapie rozgrywki to proszę o jakieś info. Dodam że grałem chyba w rozszerzenie dlc.
Dziękuje i pozdrawiam.
Żeby zapewnić najlepsze wrażenia, my oraz nasi partnerzy używamy technologii takich jak pliki cookies do przechowywania i/lub uzyskiwania informacji o urządzeniu. Wyrażenie zgody na te technologie pozwoli nam oraz naszym partnerom na przetwarzanie danych osobowych, takich jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalny identyfikator ID w tej witrynie. Brak zgody lub jej wycofanie może niekorzystnie wpłynąć na niektóre funkcje.
Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę na powyższe lub dokonać szczegółowych wyborów. Twoje wybory zostaną zastosowane tylko do tej witryny. Możesz zmienić swoje ustawienia w dowolnym momencie, w tym wycofać swoją zgodę, korzystając z przełączników w polityce plików cookie lub klikając przycisk zarządzaj zgodą u dołu ekranu.
