Tłumaczenie! Nuka Break, Red Star, The Wanderer i inne!

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #8082
  Drako_Schiffer
  Participant

  Dobry czołem, żelbetony i nowi fani!

  Oto nowość, dla wszystkich fanów Fallouta jakimkolwiek by nie był. Jestem w trakcie tłumaczenia fanowskich filmików dotyczących tej konkretnej gry!

  A zaczęło się niewinnie… mój Tato [żelbeton miary Szpona, nawet bardziej bo w czasie zatrzymał się na silniku FT a jedyne co docenił w nowych Falloutach to Pakietnica] chciał obejrzeć Nuka Break… po polsku.

  I tak oto prezentuję wam wszystkim postęp prac! Piszcie gdzie mogę udostępniać w pełni polskie wersje odcinków i pełnych serii [oczywiście, wiadomo że YouTube to mus]!

  POSTĘP PRAC: [Pogrubione = ukończone, pochylone = aktywna praca]

  Nuka Break: Sezon 1 [6/6 + pełny sezon] UKOŃCZONO!
  Nuka Break: Sezon 2 [6/6 + pełny sezon] UKOŃCZONO!
  Red Star
  The Wanderer

  PRZYKŁADY

  1
  2
  3

  Proszę w komentarzach podawać hostingi na które można wrzucać spolszczone filmiki/serie/seriale o tematyce KONKRETNIE dotyczącej Fallouta!

  #8090
  Szponix
  Keymaster

  Uuuu 😀 Trzeba newsa napisać 😀

  #8092
  Craig Boone
  Participant

  a gdzie można znaleźć wersję z napisami, bo na youtubie nie znalazłem?

  #8115
  Drako_Schiffer
  Participant

  @Craig Boone: Aktualnie usiadłem do Red Stara po poprawkach ortograficznych w Nuka Break. W przeciągu dnia, maksymalnie dwóch Red Star będzie ukończony.

  P.S.: Włoskie tłumaczenie zostało wrzucone z adnotacją iż wszelkie prawa należą do Wayside Creations. My będziemy musieli zrobić tak samo, bo jedyne co będzie nasze, autorskie, to napisy a filmy wrzucane na YT mają politykę znacznie bardziej luźną, aniżeli prawa autorskie; stąd tak dużo fandubów czy tłumaczeń innych filmów.

  I dlatego też Wayside Creations mimo iż przeczytał moje pytanie, to nie odpisał 😀

  @EDIT: Jako iż dziwnym trafem nie mogę edytować głównego wątku [co mnie bodło w estetykę], informuję iż Nuka Break i Red Star zostały spolonizowane! Z kreacji Wayside Creations pozostało więc The Wanderer.

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.