Mad Max - konkurs

Konkurs – Mad Max

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Niedługo podamy zwyciężcę.

Z okazji premiery gry Mad Max, razem z polskim dystrybutorem – firmą Cenega S.A. – przygotowaliśmy dla Was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zacznijmy od zadania konkursowego. Jest ono bardzo proste, ale będzie wymagało od Was nieco zaangażowania. Oto na czym ono polega:

 1. Stwórz pracę plastyczną lub wykonaj zdjęcie nawiązujące bezpośrednio do gry Mad Max
 2. Wyślij swoje dzieło na adres [email protected]. Pamiętaj, by w treści maila podać adres pocztowy, na który ma zostać wysłana ewentualna wygrana.
 3. Czekaj cierpliwie na ogłoszenie zwycięzcy

Najważniejsze, żeby praca została stworzona przez Ciebie. Poza tym masz zupełną dowolność dotyczącą tego, co to będzie: możesz na przykład narysować Maxa lub namalować Magnum Opus jadący przez Pustkowie. Technikę, temat i rodzaj pracy pozostawiamy do wyboru Tobie. Jeśli chodzi o zdjęcie, to też nie narzucamy Ci tego, co ma przedstawiać. Możesz przebrać się za Maxa lub po prostu postać rodem z gry i wysłać zdjęcie prezentujące Twój strój.

Każda praca plastyczna musi zostać podpisana w widocznym miejscu słowami „Mad Max” i datą wykonania. Podobnie, jeśli zdecydujesz się na zrobienie zdjęcia, powinien na nim się znaleźć tzw. timestamp – kartka z napisaną odręcznie datą wykonania i słowami „Mad Max”.

 

Nagrody

Dla autora najlepszej pracy, sponsor – firma Cenega S.A., przygotował zestaw Mad Maxowych gadżetów.

 • oficjalna koszulka gry Mad Max (rozmiar M lub L – do wyboru)
 • otwieracz butelek w kształcie obrzyna
 • antypoślizgowa podkładka pod telefon
Konkurs Mad Max - nagrody
Nagrody w konkursie

Rusz na bezdroża swoim zaufanym czterokołowcem, ubrany w Mad Maxową koszulkę. Podkładka zagwarantuje, że nawet podczas najbardziej szaleńczych rajdów Twój telefon lub nawigacja pozostanie na swoim miejscu. Po powrocie do domu użyj swojego wiernego obrzyna, by otworzyć ulubiony napój.

 

 1. Organizatorem konkursu „Mad Max” jest serwis Fallout Corner. Sponsorem nagród jest firma Cenega S.A..
 2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Udział w konkursie „Mad Max” jest bezpłatny.
 4. Konkursu trwa od 01.09.2015 do 15.09.2015.
 5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, wskazanego na stronie konkursowej, i wysłanie go na adres e-mail: [email protected], podając w treści swoje dane osobowe i adres na który, w przypadku zwycięstwa, powinna zostać wysłana nagroda.
 6. Jeden uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jednorazowo. Za wzięcie udziału rozumie się wysłanie na wskazany adres e-mail zadania konkursowego.
 7. Jury konkursowe, w składzie wskazanym przez Sponsora czyli Cenega S.A., wybierze najciekawszą zdaniem jurorów pracę konkursową na zadany w konkursie temat. Wyniki zostaną ogłoszone w ramach newsu dot. konkursu „Mad Max” do dnia 22.09.2015. Autor wybranej pracy otrzyma nagrody, o których mowa w punkcie 10.
 8. Od decyzji jury nie przysługuje odwołanie.
 9. Ze względu na specyfikę konkursu, w przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest:
  a) wyrażenie zgody na przetworzenie danych osobowych uczestnika, w rozumieniu „Ustawy o ochronie danych osobowych”, przez Organizatora i Sponsora
 10. Nagrodą w konkursie „Mad Max” są: koszulka, otwieracz do butelek i anypoślizgowa podkładka przedstawione na stronie konkursowej. Wartość nagrody nie przekracza progu zwolnionego z podatku dochodowego z tytułu nagród.
 11. Nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 12. Nagroda zostanie wysłana na koszt Sponsora, do 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników, na adres podany w zgłoszeniu konkursowym.
 13. Nagrody nie będą wysyłane poza granice Rzeczypospolitej Polskiej.
 14. Organizator i Sponsor zastrzegają sobie prawo opublikowania wybranych prac konkursowych na stronach należących do Organizatora lub Sponsora i na profilach społecznościowych znajdujących się na zewnętrznych serwisach.
 15. Regulamin obowiązuje od dnia ogłoszenia konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.