Twórcy muzyki postapokaliptycznej

Paweł „Veeroos” Kuryło – urodzony 24-ego stycznia 1984-ego roku w Lubinie. Tworzy Muzykę od 15 roku życia. W wieku 16 lat stworzył ścieżkę dźwiękową do gry BLAST UP. Później podjął się pracy nad LEGENDARIS ONLINE shard’em gry Ultima Online. Utwory do niej prezentowały raczej niski poziom. Obecnie tworzy muzykę do gry cRPG „Afterfall”, pisze utwory midi do gier java dla http://www.qubicgames.com/, pisze moduły muzyczne do demoscenowego magazynu Savage oraz przygotowuje nowy album „Atomistyka”.

Darmowy Album „Przyszłość” w klimatach Post Apokaliptycznych można przesłuchać tutaj.
Więcej utworów można ściągnąć na jego oficjalnej stronie.

Ciekawostka: Oprócz Muzyki jego zainteresowania obracały się wokół malarstwa, rysunku i programowania. Jednak po pewnym czasie oddał się jednak w pełni programowaniu. Przez 2 lata prowadził dział „Odgłosy Wojny” w internetowym Zinie SS-NG.

 

David Gutjar – muzykę tworzy od 1998 roku. Na co dzień pracuje w jednej hiphopowej wytwórni, a w wolnym czasie tworzy muzykę dla Afterfalla.

 

Michał „Xtense” Stopa – w internetowym zinie SS-NG udzielał się jako redaktor działów m.in. Klub Konesera i Emu Farmy. Stworzył ścieżkę dźwiękową do projektu Vietnam: Untold Stories. Na jego stronie znajdziecie sporo ciekawych utworów.

Ciekawostka:
Prywatnie kolega „Veeroosa”.

 

Autor Piotr Koczewski „Struś”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.