Morte Plays - Postapo

Postapo – Morte Plays

Postapo to drugi album kwartetu Morte Plays. Jest to pierwszy concept album w dorobku zespołu i będzie zawierał osiem utworów, których tematyka dotyczy różnych aspektów oraz zjawisk świata po zagładzie nuklearnej. Wszystkie kompozycje na płycie są autorskie i oscylują wokół jazzu z domieszką innych gatunków – funku, post-rocka czy muzyki alternatywnej.

Angel.A

Angel.A

Film „Angel.A” to krótkometrażowa opowieść o człowieczeństwie, osadzona w postapokaliptycznym świecie przyszłości. Jeśli lubisz klimat „Matrixa”, atmosfera „Łowcy Androidów” robi na Tobie wrażenie, to… „Angel.A” jest tym filmem który koniecznie musisz zobaczyć!

Fallout 4

Reaktor

Reaktor był jedyny ukazującym się w miarę regularnie polskim e-zinem postapo. Co oczywiście nie oznacza, że był pierwszy – wcześniej było już kilka 😉 … Założony przez Rudą, znaną również jako Ogoniok, i Deat(c)hClaw’a, redaktora naczelnego Fallout Corner. Dzięki temu jako pierwsi objęliśmy patronat nad tym projektem. Wszystkie numery Reaktora można ściągać z naszego działu download.

Fallout 1

fMUD

Jedyny taki projekt na polskiej scenie. Zapoczątkowany i prowadzony przez naszego redaktora Spicmira. Celem projektu było stworzenie polskiego MUDa rozgrywającego się w świecie Fallout.(projekt zamknięty)