Fallout Corner Najstarszy polski fansite poświęcony wyłącznie grom z serii Fallout - Fallout 1, Fallout 2, Fallout: New Vegas 2018-05-23T23:01:56Z https://fallout-corner.pl/feed/atom/ WordPress https://i2.wp.com/fallout-corner.pl/wp-content/uploads/2015/07/cropped-icon-55b173f5v1_site_icon.png?fit=32%2C32&ssl=1 Szponix https://fallout-corner.pl <![CDATA[Fallout 4 za darmo na Xbox One]]> https://fallout-corner.pl/?p=8257 2018-05-21T17:54:51Z 2018-05-21T15:55:22Z Posiadacze konsoli Xbox One mogą od niedawna nabyć grę Fallout 4 zupełnie za darmo. Możliwość taką daję pakiet noszący nazwę Za darmo: Fallout 4. Jak nietrudno się domyślić, zawiera on podstawową wersję czwartego Fallouta. By nabyć wspomniany pakiet musicie odwiedzić sklep Xbox Live. Można go znaleźć również na Microsoft Store – czyli teoretycznie mogą go […]

Artykuł Fallout 4 za darmo na Xbox One pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
Posiadacze konsoli Xbox One mogą od niedawna nabyć grę Fallout 4 zupełnie za darmo. Możliwość taką daję pakiet noszący nazwę Za darmo: Fallout 4. Jak nietrudno się domyślić, zawiera on podstawową wersję czwartego Fallouta.

Za darmo: Fallout 4
Za darmo: Fallout 4

By nabyć wspomniany pakiet musicie odwiedzić sklep Xbox Live. Można go znaleźć również na Microsoft Store – czyli teoretycznie mogą go pobrać też właściciele PC. Niestety, wersja gry oferowana w pakiecie dostępna jest tylko na Xboxa.

Czemu Bethesda zdecydowała się udostępnić grę za darmo? Nie wiadomo. Być może liczą na to, że osoby, które dorwą darmową wersję podstawki, wydadzą pieniądze na dodatki i mody.

Jest jeszcze jeden haczyk – obecnie ta wersja gry ma niskie oceny. Użytkownicy narzekają na to, że gra crashuje zaraz po uruchomieniu. Niemniej jednak, zgodnie z zasadą: „jak za darmo, to biorę” możecie spróbować. Być może będziecie szczęściarzami i u Was problem nie wystąpi.

EDIT: Okazało się, że był to tylko darmowy weekend, który zakończył się chwilę po tym, jak napisano tego newsa.

Artykuł Fallout 4 za darmo na Xbox One pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
0
Szponix https://fallout-corner.pl <![CDATA[Zakonkowy konkurs]]> https://fallout-corner.pl/?p=8249 2018-05-19T16:59:02Z 2018-05-19T16:59:02Z Organizatorzy Zakonek 2018 ogłaszają konkurs fotograficzny. Jeżeli uczestniczyłeś w zeszłorocznej edycji, pamiętasz czego dotyczył LARP oraz posiadasz jakieś pamiątki – wykonaj zdjęcie, dodaj do tego krótką historię i umieść w komentarzach pod postem konkursowym. Do wygrania koszulka od samej dodo.dead oraz zeszłoroczne zakonkowe koszulki. Konkurs trwa do 2 czerwca.

Artykuł Zakonkowy konkurs pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
Organizatorzy Zakonek 2018 ogłaszają konkurs fotograficzny. Jeżeli uczestniczyłeś w zeszłorocznej edycji, pamiętasz czego dotyczył LARP oraz posiadasz jakieś pamiątki – wykonaj zdjęcie, dodaj do tego krótką historię i umieść w komentarzach pod postem konkursowym. Do wygrania koszulka od samej dodo.dead oraz zeszłoroczne zakonkowe koszulki. Konkurs trwa do 2 czerwca.

Artykuł Zakonkowy konkurs pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
0
Szponix https://fallout-corner.pl <![CDATA[Wydarzenie z okazji premiery Fallout: Wasteland Warfare]]> https://fallout-corner.pl/?p=8245 2018-05-19T15:00:49Z 2018-05-19T15:00:04Z Niedawno informowaliśmy o nawiązaniu współpracy ze sklepem Paladynat. Dzisiaj chcemy Was zaprosić na premierę bitewniaka Fallout: Wasteland Warfare, która odbędzie się 31. mają we wspomnianym wcześniej sklepie. Na wszystkich, którzy pojawią się na premierze, czekają ciekawe niespodzianki. Osoby w strojach postapo, które dokonają zakupu Fallout: Wasteland Warfare, otrzymają atrakcyjne bonusy. Więcej informacji znajdziecie na oficjalniej […]

Artykuł Wydarzenie z okazji premiery Fallout: Wasteland Warfare pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
Niedawno informowaliśmy o nawiązaniu współpracy ze sklepem Paladynat. Dzisiaj chcemy Was zaprosić na premierę bitewniaka Fallout: Wasteland Warfare, która odbędzie się 31. mają we wspomnianym wcześniej sklepie.

Na wszystkich, którzy pojawią się na premierze, czekają ciekawe niespodzianki. Osoby w strojach postapo, które dokonają zakupu Fallout: Wasteland Warfare, otrzymają atrakcyjne bonusy.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalniej stronie wydarzenia na Facebooku.

Artykuł Wydarzenie z okazji premiery Fallout: Wasteland Warfare pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
0
Szponix https://fallout-corner.pl <![CDATA[Rozpoczynamy współpracę z Paladynatem]]> https://fallout-corner.pl/?p=8238 2018-05-17T15:30:29Z 2018-05-17T15:30:29Z Z prawdziwą przyjemnością chcielibyśmy poinformować Was o rozpoczęciu współpracy z Paladynatem. Celem naszej współpracy będzie wspólna organizacja akcji mającej na celu rozpowszechnienie świata znanego z uniwersum Fallout poprzez gry bitewne w Warszawie i nie tylko. Paladynat to działający od miesiąca nowy sklep na mapie Warszawy, który przypomina istną Kryptę. Prowadzi go rodzina, która pasjonuje się Falloutem, od kiedy […]

Artykuł Rozpoczynamy współpracę z Paladynatem pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
Z prawdziwą przyjemnością chcielibyśmy poinformować Was o rozpoczęciu współpracy z Paladynatem.

Celem naszej współpracy będzie wspólna organizacja akcji mającej na celu rozpowszechnienie świata znanego z uniwersum Fallout poprzez gry bitewne w Warszawie i nie tylko.

Paladynat to działający od miesiąca nowy sklep na mapie Warszawy, który przypomina istną Kryptę. Prowadzi go rodzina, która pasjonuje się Falloutem, od kiedy ten wyszedł na PC. Jak już wspomniano, Paladynat przypomina schron, który klimatem idealnie wpasowuje się w świat postapokalipsy. Dodatkowo posiada na tyle dużo miejsca, iż będziemy mogli robić tutaj zloty
fanowskie na ponad 40 osób w trakcie wakacji, ale i nie tylko.

Szykują się konkursy, specjalne promocje i…

Już niedługo wychodzi Fallout Wasteland Warfare, czyli pierwsza gra bitewna osadzona w świecie Fallouta na podstawie 3 i 4 części serii. Na razie jest 5 frakcji: Bractwo Stali, Supermutanci, Roboty,
Stworzenia pustkowi, Mieszkańcy pustkowi.

Więcej informacji będziemy zamieszali w kolejnych dniach.

Paladynat i Fallout Corner
Paladynat i Fallout Corner

Artykuł Rozpoczynamy współpracę z Paladynatem pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
0
Drako_Schiffer <![CDATA[Red Star – dostępna polska wersja językowa!]]> https://fallout-corner.pl/?p=8214 2018-04-24T15:11:19Z 2018-04-24T12:04:45Z Witam was ponownie, jak co tydzień w małym biuletynie poświęconym fan-filmom dotyczącym Fallouta! Jak zapowiadano, oto Red Star – przedostatnie dzieło Wayside Creations, dostępne z polskimi napisami. Na następny strzał oczywiście idzie trzyczęściowy The Wanderer; niestety może być delikatne opóźnienie z publikacją – ale będzie, czekajcie cierpliwie! A na chwilę obecną, nacieszcie oczy historią, mającą […]

Artykuł Red Star – dostępna polska wersja językowa! pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
Witam was ponownie, jak co tydzień w małym biuletynie poświęconym fan-filmom dotyczącym Fallouta!

Jak zapowiadano, oto Red Star – przedostatnie dzieło Wayside Creations, dostępne z polskimi napisami. Na następny strzał oczywiście idzie trzyczęściowy The Wanderer; niestety może być delikatne opóźnienie z publikacją – ale będzie, czekajcie cierpliwie! A na chwilę obecną, nacieszcie oczy historią, mającą miejsce przed akcją dwuczęściowego Nuka Break. 😀

 

Artykuł Red Star – dostępna polska wersja językowa! pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
0
Drako_Schiffer <![CDATA[Nuka Break, Sezon II – Gotowa polonizacja!]]> https://fallout-corner.pl/?p=8201 2018-04-17T15:16:48Z 2018-04-17T10:55:55Z Witam wszystkich ocalałych! 😀 Nie ma co przeciągać! Tak oto, jak zapowiadano tydzień temu, spolonizowany Sezon II jednego z najlepszych fanowskich seriali dot. serii Fallout – Nuka Break! Miłego oglądania! I rzecz jasna, czekajcie cierpliwie; zbliża się Red Star!    

Artykuł Nuka Break, Sezon II – Gotowa polonizacja! pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
Witam wszystkich ocalałych! 😀 Nie ma co przeciągać!

Tak oto, jak zapowiadano tydzień temu, spolonizowany Sezon II jednego z najlepszych fanowskich seriali dot. serii Fallout – Nuka Break! Miłego oglądania!

I rzecz jasna, czekajcie cierpliwie; zbliża się Red Star!

 

 

Artykuł Nuka Break, Sezon II – Gotowa polonizacja! pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
5
Szponix https://fallout-corner.pl <![CDATA[Nowa formuła Zakonek]]> https://fallout-corner.pl/?p=8196 2018-04-11T15:44:10Z 2018-04-11T15:44:10Z Jak co roku, też i tego lata, odbędzie się konwent Zakonki. Tegoroczną edycję czekają spore zmiany. Pozwolę sobie wkleić info od samych organizatorów. „Ze względu, że w tym roku nastąpiła zmiana głównego szefa, również zmienia się koncepcja imprezy. Do najważniejszych zmian należą: Przede wszystkim Zakonki będą miały charakter symulacji (podobnie jak na Junktown), poczuj klimat […]

Artykuł Nowa formuła Zakonek pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
Jak co roku, też i tego lata, odbędzie się konwent Zakonki. Tegoroczną edycję czekają spore zmiany. Pozwolę sobie wkleić info od samych organizatorów.

„Ze względu, że w tym roku nastąpiła zmiana głównego szefa, również zmienia się koncepcja imprezy.

Do najważniejszych zmian należą:

  1. Przede wszystkim Zakonki będą miały charakter symulacji (podobnie jak na Junktown), poczuj klimat Łejstlandu nie tylko w czasie larpa!
    Wczuj się w swoją postać w punktach programu, przy wspólnej zabawie czy nawet luźnej rozmowie przy piwie w barze.
  2. Stroje – zalecamy przybycie w strojach stworzonych w klimacie postapo, które zapewnią wam odpowiednie profity i korzyści oraz stworzycie bogatszy klimat i uczynicie miejsce imprezy ciekawszym!
  3. Więcej larpa i mniej larpa – w tym roku nie będzie ani dwudniowego larpa ani nawet jednodniowego – chcemy stworzyć dla was kilka mniejszych larpów, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Więcej informacji już niebawem!
  4. Waluta konwentowa! Do wygrania, do dostania, do zbierania i wymiany na ciekawe nagrody!”

Jeśli chcecie się wybrać na konwent, zachęcamy do odwiedzenia oficjalnego fanpage’a lub strony www.

Artykuł Nowa formuła Zakonek pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
0
Drako_Schiffer <![CDATA[Nuka Break, sezon I – Gotowa polonizacja!]]> https://fallout-corner.pl/?p=8188 2018-04-10T15:12:53Z 2018-04-10T10:02:18Z Witamy, drodzy postapokaliptyczni fani! W ostatnich miesiącach na polu polonizacji mieliśmy kilka sukcesów w których i wy mieliście spore zasługi w wychwytywaniu błędów; tu Vintage Weapons do Restoration Project, Fallout 1.5: Ressurection czy Fallout Fixt, a także w trakcie prac Fallout: Nevada. Ale czemu jeszcze nie było polonizacji filmów? Na to pytanie jest odpowiedź, właśnie […]

Artykuł Nuka Break, sezon I – Gotowa polonizacja! pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
Witamy, drodzy postapokaliptyczni fani!

W ostatnich miesiącach na polu polonizacji mieliśmy kilka sukcesów w których i wy mieliście spore zasługi w wychwytywaniu błędów; tu Vintage Weapons do Restoration Project, Fallout 1.5: Ressurection czy Fallout Fixt, a także w trakcie prac Fallout: Nevada.

Ale czemu jeszcze nie było polonizacji filmów? Na to pytanie jest odpowiedź, właśnie tutaj. Ekipa Fallout-Corner prezentuje wam polonizację pierwszego sezonu Nuka Break, fanowskiego filmu wypuszczonego w 2013 roku. Sporo czasu minęło zanim ktoś się wziął, prawda?

I rzecz jasna, czekajcie cierpliwie; za tydzień polonizacja Sezonu 2!

Artykuł Nuka Break, sezon I – Gotowa polonizacja! pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
3
Szponix https://fallout-corner.pl <![CDATA[Old World Blues: Children of the Apocalypse]]> https://fallout-corner.pl/?p=8180 2018-04-07T07:10:28Z 2018-04-07T07:10:28Z Old World Blues: Children of the Apocalypse jest modem do Hearts of Iron IV, którego możecie pobrać z Warsztatu Steama. W dużym skrócie to taka „nakładka”, która dodaje do gry frakcje znane z New Vegas. Również mapa rozgrywki zostaje podzielona między falloutowe frakcje, a gracz może prowadzić swoją ulubioną do zwycięstwa. Jeśli macie ochotę na falloutowe […]

Artykuł Old World Blues: Children of the Apocalypse pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
Old World Blues: Children of the Apocalypse jest modem do Hearts of Iron IV, którego możecie pobrać z Warsztatu Steama. W dużym skrócie to taka „nakładka”, która dodaje do gry frakcje znane z New Vegas. Również mapa rozgrywki zostaje podzielona między falloutowe frakcje, a gracz może prowadzić swoją ulubioną do zwycięstwa.

Jeśli macie ochotę na falloutowe klimaty w realiach gry strategicznej, a do tego jesteście właścicielami gry Hearts of Iron IV, powinniście sprawdzić tego moda.

Children of the Apocalypse mapa
Mapa świata

Artykuł Old World Blues: Children of the Apocalypse pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
1
Szponix https://fallout-corner.pl <![CDATA[Spolszczenie Fallout Fixt]]> https://fallout-corner.pl/?p=8175 2018-04-05T17:48:36Z 2018-04-05T17:48:36Z Jeden z naszych redaktorów, Drako_Schiffer, przygotował spolszczenie do moda Fallout Fixt. Przypominam, że jest to potężny mod do Fallout 1. Poprawia on znacznie doświadczenie z gry w pierwszego Fallouta. Tak! Ta gra może być jeszcze lepsza 😉 . Teraz, dzięki Drako, możecie cieszyć się tym modem po polsku. Samo spolszczenie ściągniecie klikając poniższy button. Samego moda […]

Artykuł Spolszczenie Fallout Fixt pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
Jeden z naszych redaktorów, Drako_Schiffer, przygotował spolszczenie do moda Fallout Fixt. Przypominam, że jest to potężny mod do Fallout 1. Poprawia on znacznie doświadczenie z gry w pierwszego Fallouta. Tak! Ta gra może być jeszcze lepsza 😉 . Teraz, dzięki Drako, możecie cieszyć się tym modem po polsku.

Samo spolszczenie ściągniecie klikając poniższy button.

Samego moda możecie pobrać np. z NMA: Fallout Fixt.

Wam życzymy miłej zabawy, a Drako należą się podziękowania za odwalenie dobrej roboty 😉

Artykuł Spolszczenie Fallout Fixt pochodzi z serwisu Fallout Corner.

]]>
4