Serial Fallout

Soundtrack do serialu Fallout dostępny na Spotify

Już za parę dni będzie można oglądać serial Fallout na platformie Prime Video. Przypominam, że będzie on dostępny 11 kwietnia. Udostępniony zostanie cały sezon, liczący 8 odcinków.

Osoby, które nudzą się, czekając na premierę, może zainteresować informacja, że dzisiaj, na platformie Spotify, udostępniono soundtrack z serialu. Już teraz możecie odsłuchać 21 utworów.

Autorem muzyki jest Ramin Djawadi, który tworzył muzykę do takich rzeczy jak: Gra o Tron, Iron Man, Pacific Rim, Starcie Tytanów, i inne. Za swoją pracę otrzymał nagrodę Emmy.

Dla Waszej wygody, poniżej osadzony album.

Co myślicie o tym soundtracku? Podoba się Wam, czy wręcz przeciwnie?


Przetwarzam…
Udało się! Jesteś zapisany/a.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

4 komentarzy na temat “Soundtrack do serialu Fallout dostępny na Spotify”

 1. Odsłuchałem, nieco pobieżnie, wszystkie utwory, i może ze trzy byłyby do powtórnego odsłuchania, ale reszta ścieżki dźwiękowej nie porywa mnie. Oczekiwałbym miodnej, ciężkiej ambientowej, na wzór utworów Marka Morgana, ale tak nie jest, a właśnie tylko w tych killku, trzech czy trochę na siłę, czterech utworach można by się „dopatrzeć” nawiązań. Być może jako tło obrazu video będą odpowiednie, ale jako samodzielna ścieżka, to tylko taka ciekawostka o mało falloutowym charakterze.

 2. Lista tych, które jak dla mnie są do powtórnego odsłuchania:
  BrotherHood of Steel,
  The Ghoul,
  Vault 33,
  Artifact

  Reszta niestety w moim odsłuchu niespójna tematycznie w obrębie poszczególnego utworu, różna niepasująca do siebie dynamika nie trzymająca klimatu, zanadto użyte są dźwięki puzonu i trąb i trąbek, czasem skrzypiec, które dodają jakby pompatycznosci, ale zdecudowanie psują klimat falloutowy.

  1. Nom, niestety muszę się zgodzić. W ogóle mam wrażenie, że nikt nie komponuje teraz soundtracków, które zapadają w pamięć. Taka muzyka z Robocopa, Conana, Gwiezdnych Wojen (starych), itp. Jak człowiek to słyszał to od razu wiedział o co chodzi. Tutaj niestety nie ma żadnego kawałka, który można by usłyszeć za kilka lat i stwierdzić, że to z tego serialu.

 3. Z kolei moja lista wygląda tak (kolejność nie ma znaczenia). Nie są idealne, ale od biedy mogą być.
  The Ghoul
  Artifact
  Bringing Order to the Wasteland
  Brotherkood of Steel
  Nie znam się na muzyce, więc jedyne co mogę zrobić, to napisać, że moim zdaniem niektóre utwory kompletnie nie pasują do klimatu Fallouta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.