Serial Fallout Logo

Pierwszy sezon serialu Fallout jest już dostępny

Na platformie Prime Video można już oglądać pierwszy sezon serialu Fallout (8 odcinków). Jest to pierwsza oficjalna ekranizacja rozgrywająca się w znanym nam wszystkim uniwersum.

Pozwolę sobie zacytować oficjalny opis serialu:

Fallout to serial oparty na jednej z najlepszych gier wideo wszech czasów. Opowiada o doli i niedoli w świecie, w którym niemal nic już nie zostało. Od apokalipsy minęło 200 lat, a dobrotliwi mieszkańcy luksusowych schronów nazywanych kryptami są zmuszeni do powrotu do niezwykle złożonego, radośnie dziwacznego i skrajnie brutalnego świata, który czeka na powierzchni.

oficjalny opis

Fabuła

Lucy (grana przez Ellę Purnell) opuszcza bezpieczną Kryptę 33 i mierzy się z ciężkim życiem na Pustkowiu. Jej nadto pozytywne i trochę naiwne podejście do świata zostaje wystawione na wiele prób. Drugą postacią jest Maximus (grany przez Aarona Motena) – młody członek Bractwa Stali, który wieży w szlachetną misję organizacji. Ostatnim z trójki głównych bohaterów jest Ghul – bezwzględny łowca nagród, który ukrywa swoją przeszłość.

Fallout 76 za darmo

Przypominam, że z okazji premiery serialu, możecie zdobyć grę Fallout 76 za darmo. Dotyczy to tylko subskrybentów abonamentu Amazon Prime. Darmową kopię gry możecie odebrać na serwisie Prime Gaming od 11 kwietnia (od godz. 19:00).


Przetwarzam…
Udało się! Jesteś zapisany/a.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.