Fallout 1.5: Resurrection

Fallout 1.5: Resurrection

Fallout 1.5: Resurrection to nowy old-schoolowy Fallout. Jest to modyfikacja do Fallout 2. Twórcy moda przygotowali całkiem nową historię przenoszącą gracza do uniwersum Fallout. Akcja gry umiejscowiona jest między wydarzeniami znanymi z pierwszej i drugiej części serii.

W Fallout 1.5 gracz odwiedza całkiem nowe lokacje, poznaje nowe postacie, wykonuje nieznane wcześniej zadania. Twórcy naprawdę się postarali i dostaliśmy fanowską produkcję dorównującą oryginalnym Falloutom.

Budzisz się w jaskini, bez pamięci. Musisz dowiedzieć się, kim jesteś i co Ci się przytrafiło. Nie trudno się domyślić, że z czasem okaże się, że stawka jest znacznie większa niż odzyskanie pamięci. Pustkowie stoi przed nowym, nieznanym niebezpieczeństwem. Zagraża ono istnieniu rasy ludzkiej. Ty zdecydujesz o jej dalszych losach.

 

Wymagania sprzętowe

Mod do działania wymaga zainstalowanego Fallout 2.
Pentium 90 MHz, 16 MB RAM, 700 MB miejsca na dysku, napęd DVD-ROM 4x, karta dźwiękowa zgodna z DirectX, karta graficzna SVGA zgodna z DirectX. System: Windows 95/98/XP (gry nie były projektowane dla Windows XP i mogą powodować problemy na niektórych konfiguracjach sprzętowych – istnieją jednak patche, które świetnie rozwiązują wszystkie problemy)

2 thoughts to “Fallout 1.5: Resurrection”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.