Spolszczenie do Fallout

Spolszczenie do Fallout

Fallout jest grą starą. Co do tego nie ma wątpliwości. Niedawno stuknęło mu dwadzieścia lat. Nadal jednak można go nabyć. Najczęściej w dystrybucji cyfrowej. Niestety, wersje gry sprzedawane dzisiaj w naszym kraju, są tylko w wersji angielskiej. Jeśli wolicie grać po polsku, z pomocą przyjdzie wam spolszczenie do Fallout. Składa się ono z oficjalnych plików wyciągniętych z polskiej wersji pierwszego Fallouta, przygotowanej przez CD Projekt.

Po pierwsze, pobierz odpowiednią paczkę, klikając poniższy przycisk:

Jak zainstalować spolszczenie do Fallout?

  1. Rozpakuj archiwum
  2. Skopiuj folder „data”
  3. Wklej cały ten folder do folderu, w którym zainstalowany jest Fallout
  4. Nadpisz pliki, jeśli trzeba
  5. Możesz grać w polską wersję Fallout!

Dostępne u nas spolszczenie podmienia zarówno teksty, jak i tekstury. Oznacza to, że przetłumaczone na polski są dialogi i elementy interfejsu. Miłego grania!

7 komentarzy na temat “Spolszczenie do Fallout”

  1. Witam. Mam problem ze polszczeniem. A mianowicie, po wklejeniu spolszczenia do Fallout 1 normalnie można grać do lokacji kanałów w Necropolis a potem gra zaczyna wywalać errory. Pragnę zaznaczyć również iż nie mam takiego typu problemów gdy gram w wersji angielskiej. Można to jakoś naprawić?

  2. Witam chciał bym zagrać w fo1 ale z modem i czy warto Fallout Fixt po polsku proszę instrukcje jak krok po kroku zainstalować całą gre z jak to możliwymi wszystkimi nowymi linkami do pobrania modu spolszczenia itp ?

  3. Może ktoś potwierdzić że to spolszczenie działa z wersją gry od GOG.com? Niektórzy w internecie pisali że im nie zadziałało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.