Fallout 1.5: Resurrection

Solucja do Fallout 1.5

Wstęp

Od autora

Poradnik dedykuję Oyamaneko, której nie mogłem przemóc do wyprawy na Pustkowia. Może po przeczytaniu, zachęcę cię w końcu do zagrania w tę wspaniałą serię gier. Napisałem go z myślą o tych, którzy zapragną poznać starsze Fallouty właśnie przez ich najnowszy pryzmat. Być może, z pomocą mojego poradnika / solucji, ich zadanie stanie się łatwiejsze, a przygoda ciekawsza.

Ogólne założenia

Solucja ta jest swego rodzaju vademecum Fallouta 1.5, zbiorem wszelkich informacji o nim w jednym miejscu. Zawiera nie tylko surowy opis przejścia poszczególnych zadań, ale i szczegółowy opis miejsc, lokacji, miast i spotkań specjalnych. Starałem się dawać nieustannie porady odnośnie tego co należy zbierać, co w danym momencie kupić i w co zainwestować punkty umiejętności (również kogo okraść ;]). W związku z tym, solucja oscyluje w kierunku pełnoprawnego poradnika, takiego który swego czasu stworzył ROJOV13 w serwisie Gry-Online. Jednak, będę traktował te określenia wymiennie.

Xinos

2 thoughts to “Solucja do Fallout 1.5”

  1. Przeszedłem całego. Najpotrzebniejsze skille to gnaty,małe duże lub energetyczne zalezy od preferencji, najlepiej male, walka w ręcz, rozmowa, otwieranie zamkow, nauka, naprawa, pulapki .Na początku rozgrywki trzy glowne skille to rozmowa, otwieranie zakow i male gnaty. Kupujcie ksiazki i duzo czytajcie i czesto zagladajcie do pani stempelton w sedit po nowe ksiazki. kase odkladajcie ile sie da na operacje w martwej dzielnicy albuquerque. Umiejetnosci utrzumjcie na poziomie 100%. perki przydatne to szybkie stopy, szybkie kieszenie, przyrost sily,percepcji,inetligencji,zwinnosci.oraz pod koniec gry bieglosc gdy bedziesz mial nauke lub naprawe na poziomie 100% odejmij i zmniejsz ja z 200% na 150 (dodatkowe punkty do rozłozenie na pozostale umiejetnosci).Naprawa i nauka bardzo przydatne na koncu gry ( gdy odwiedzasz progema i baze odrodzenia).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.