Fallout 1.5: Resurrection

Solucja do Fallout 1.5

Wstęp

Od autora

Poradnik dedykuję Oyamaneko, której nie mogłem przemóc do wyprawy na Pustkowia. Może po przeczytaniu, zachęcę cię w końcu do zagrania w tę wspaniałą serię gier. Napisałem go z myślą o tych, którzy zapragną poznać starsze Fallouty właśnie przez ich najnowszy pryzmat. Być może, z pomocą mojego poradnika / solucji, ich zadanie stanie się łatwiejsze, a przygoda ciekawsza.

Ogólne założenia

Solucja ta jest swego rodzaju vademecum Fallouta 1.5, zbiorem wszelkich informacji o nim w jednym miejscu. Zawiera nie tylko surowy opis przejścia poszczególnych zadań, ale i szczegółowy opis miejsc, lokacji, miast i spotkań specjalnych. Starałem się dawać nieustannie porady odnośnie tego co należy zbierać, co w danym momencie kupić i w co zainwestować punkty umiejętności (również kogo okraść ;]). W związku z tym, solucja oscyluje w kierunku pełnoprawnego poradnika, takiego który swego czasu stworzył ROJOV13 w serwisie Gry-Online. Jednak, będę traktował te określenia wymiennie.

Xinos

5 komentarzy na temat “Solucja do Fallout 1.5”

  1. Przeszedłem całego. Najpotrzebniejsze skille to gnaty,małe duże lub energetyczne zalezy od preferencji, najlepiej male, walka w ręcz, rozmowa, otwieranie zamkow, nauka, naprawa, pulapki .Na początku rozgrywki trzy glowne skille to rozmowa, otwieranie zakow i male gnaty. Kupujcie ksiazki i duzo czytajcie i czesto zagladajcie do pani stempelton w sedit po nowe ksiazki. kase odkladajcie ile sie da na operacje w martwej dzielnicy albuquerque. Umiejetnosci utrzumjcie na poziomie 100%. perki przydatne to szybkie stopy, szybkie kieszenie, przyrost sily,percepcji,inetligencji,zwinnosci.oraz pod koniec gry bieglosc gdy bedziesz mial nauke lub naprawe na poziomie 100% odejmij i zmniejsz ja z 200% na 150 (dodatkowe punkty do rozłozenie na pozostale umiejetnosci).Naprawa i nauka bardzo przydatne na koncu gry ( gdy odwiedzasz progema i baze odrodzenia).

  2. YK32 jest u Chucka w sklepie (pedofil) na tej samej mapie co Łowcy Mutantów. Żeby można było go od niego kupić (8k lub 12k kapsli) to musisz mieć misję od Łowców żeby znaleźć ten pistolet. Jeśli wykonujesz quest aby znaleźć Felixa Velasqueza to rozwalasz Chucka i klikasz na komputer u niego na ladzie – znajdziesz tam pistolet YK32. Jeśli chcesz go zatrzymać i jednocześnie wykonać quest dla Łowców to plany tego pistoletu znajdują się w biurku w pałacu w pokoju przy którym stoi Elisa. Potrzebujesz dobry Lockpick skill albo 9/10 siły i łom (tak, da się tak otworzyć biurko).

  3. YK32 można zdobyć u Chucka (pedofila ze sklepu z bronią) w Albuquerque. Jeśli masz aktywny quest od Mutant Hunters na znalezienie tego YK32 to masz opcję zagadania i kupna u Chucka za 8000 lub 12000 kapsli. Natomiast nawet jak nie masz aktywnego tego questa to wystarczy gościa zabić i przeszukać komputer na ladzie. YK32 będzie u Ciebie w plecaku. Dodatkowo jeśli chcesz zaliczyć quest od mamuśki z Imperial City (znaleźć jej syna – Felixa) to i tak będziesz u Chucka prędzej czy później – jeśli go rozwalisz to zabierasz YK32 i schodzisz do piwnicy uratować dzieciaki.
    Dodatkowo jeśli wykonujesz questa dla Mutant Hunters to nie musisz im oddawać YK32 … możesz iść do pokoju w ratuszu (Imperial City) i w pokoju przy którym stoi Elisa okraść biurko – potrzebny bardzo wysoki lockpick lub 9/10 siły + łom (tak, tak się da w F2 wyłamywać zamki) 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.