Fallout 1.5: Resurrection

Spolszczenie Fallout 1.5: Resurrection

By umożliwić Wam wygodniejszą grę w Fallout 1.5, przygotowaliśmy polską wersję językową.

Błędy dotyczące spolszczenia możecie zgłaszać zgodnie z instrukcją opisaną w poście dotyczącym raportowania błędów.

Instalacja spolszczenia

Spolszczenie zostało przygotowane dla moda Fallout 1.5, który do działania wymaga gry Fallout 2. Musisz więc wykonać następujące kroki:

 1. Zainstaluj Fallout 2. Możesz go pobrać ze Steama/GOGa lub zainstalować ze starej płyty
 2. Ściągnij i zainstaluj Fallout 1.5 – instaluje on się w tej samej lokacji co Fallout 2, w folderze „Resurrection”
 3. Pobierz spolszczenie (klikając w poniższy przycisk). Rozpakuj archiwum. Plik o nazwie patch000.dat wklej do folderu Resurrection (główny folder instalacji moda).
  Przykładowa ścieżka:
  [dysk]:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Fallout 2\Resurrection
Spolszczenie Fallout 1.5
Tutaj umieść plik spolszczający

Miłej gry!

18 komentarzy na temat “Spolszczenie Fallout 1.5: Resurrection”

 1. Hej, czy spolszczenie do Resurrection będzie współgrać ze spolszczeniem do Restoration (z forum trzynastego schronu)? Wg twóców Resurrection obydwa te mody współgrają ze sobą, nie wiem tylko jak z plikami polonizującymi.

   1. Patch do moda jest potrzebny tylko jeśli instalowaleś go dawno i masz nieaktualną wersję ze starym systemem plików. Wcześniej pliki znajdowały się w folderze „resdata”, teraz są po bożemu w „data”.
    Gdy ktoś teraz instaluje moda od zera, wszystko musi działać.

 2. Witam,

  Wkleiłem ten plik ze spolszczeniem i mam teraz dziwną hybrydę polsko-angielską np. dialog z Keri jest po angielsku, a niektóre opisy w oknie postaci po polsku ,czy macie jeszcze wcześniejszą wersję spolszczenia?

   1. Wysłałem,
    Ogólnie to najpierw grałem trochę w wersję bez spolszczenia, potem zainstalowałem spolszczenie chyba beta, działało, ale wczoraj podczas jednego z zadań dla Fryderyka, po rozwaleniu bandytów i tego zdrajcy gra mi się wywalała i postanowiłem zainstalować jakiś patch, zainstalowałem go z czeskiej strony tego moda, i potem save’y nie chciały się odczytać więc, skopiowałem zapisy gier, przeinstalowałem wszystko wkleiłem ten najnowszy plik.

    1. Ok, widziałem screena. A Twój opis tylko potwierdza, że grasz na modzie w wersji 1.4, ten patch, który Ci „popsuł” save’y, aktualizuje moda do wersji 1.5.
     Spolszczenie jest do tej nowszej wersji. Stara wersja moda przechowuje pliki w folderze „resdata”. Zapewne do niego wklejałeś betę spolszczenia. Będzie to działało, ale będziesz miał błędy w rozmowach, bo pozmieniano niektóre dialogi. Wieczorem mogę Ci wysłać betę, ale ostrzegam, że nie będzie Ci działała idealnie z tą starą wersją moda.

     1. Nie chce zaczynać od początku ,bo miałem już 22 poziom, ale jak możesz to wyślij.
      Z góry dziękuje.

 3. Pewnie jakiś jasnowidz zna rozwiązanie. Może zacznij od tego, co dokładnie Ci się nie uruchamia. Później opisz, czy wyskakuje Ci jakiś błąd, czy coś innego…

 4. Fallout 1.5: Resurrection się nie uruchamia konkretnie. Fallout 2 bez moda działa. System nie komunikuje żadnego błędu. Ani werbalnie, ani na piśmie.Przy próbie uruchomienia gry ekran na moment zalewa się czernią, po czym jaśnieje i nic się nie dzieje. Oczywiście próbowałem uruchamiać w trybie zgodności z winxp. Bez zmian.

 5. witam w misji u federyka nie umiem znalesc zdrajcy ,tej postaci wogóle nie ma tak samo ja psa ktorego kupiłem pokazane są napisy szczekania ale psa nie ma ,czy istnieje jakis sposób zeby to naprawic bez utraty zapisów z gry z góry dziękuje .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.