Fallout Shelter

Mr. Handy

Mr. Handy to robot serwisowy, który może pełnić w Twojej Krypcie kilka funkcji – mniej lub bardziej przydatnych. Zdobyć go można dwojako. Najprostszy sposób to kupienie robota za prawdziwe pieniądze. Jeden kosztuje ok. 5 zł, a pięciopak ok. 20 zł. Drugi sposób wymaga dużo szczęścia i cierpliwości. Mr. Handy może też zostać znaleziony w darmowych pudełkach, które gracz dostaje za wykonanie niektórych zadań.

No dobrze, ale do czego on tak naprawdę się przydaję? Może pełnić rolę „dozorcy” lub „zbieracza”. Kiedy robot jest w Krypcie, będzie automatycznie doglądał piętra, do którego został przypisany. Oznacza to, że jeśli na piętrze wybuchnie pożar, pojawią się radrakany, kretoszczury, bandyci, albo Szpony Śmierci, Mr. Handy jak najszybciej przystąpi do eliminacji zagrożenia. Trzeba tutaj wspomnieć, że do jednego piętra Krypty może być przydzielony tylko jeden robot. Nasz mechaniczny pomocnik będzie pełnił rolę „zbieracza”, jeśli zostanie wysłany na eksplorację Pustkowia. Nie będzie zbierał pancerzy, ani broni. Interesować go będą jedynie kapsle. W ciągu jednego dnia zbiera ich ok. 750.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym robocie? Nie zdobywa on poziomów. Nie da się w żaden sposób uzupełnić u niego utraconego HP. Trzeba poczekać, aż zostanie całkiem zniszczony i wtedy można go naprawić za 2000 kapsli. Plus jest taki, że nie zużywa żadnych surowców, w przeciwieństwie do zwykłych Mieszkańców Krypty.

Poniżej dowód na to, że da się wydropić robota z darmowych pudełek.

8 komentarzy na temat “Mr. Handy”

  1. Szkoda ze sam nie zbiera tego co sie pojawia w pokojach.. troszke by to usprawniło.
    ps. „kretoszczury”, a nie kretoszczóry.

  2. Drugi dzień gry i przypadkowo wypadł mi z pudełka xD Dobrze broni piętra i bardzo przydatny, więc narzekać nie mogę.

  3. Akurat po sprawdzeniu tego artykułu pojawiło mi się zadanie, zebrać 20 000 kapsli na pustkowiach a nagroda Mr. Handy. W prawdziwym życiu mam chyba Luck 10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.